Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Obaj bliźniacy będą płacić alimenty. Nie wiadomo, który jest ojcem

25
Podziel się:

Bracia bliźniacy z Brazylii będą musieli płacić alimenty tej samej kobiecie. Nie udało się ustalić, który z nich jest ojcem.

Ciąża
Ciąża (Pixabay.com)

Żaden z mężczyzn nie przyznaje się do ojcostwa. W związku z tym zdecydowano się przeprowadzić testy DNA, ale i one nie pomogły. Po badaniu ciągle nie wiadomo, kto jest ojcem dziecka.

Bracia myśleli, że uda im się uniknąć odpowiedzialności. Sądzili, że jeśli testy będą nierozstrzygające i jeśli żaden się nie przyzna, to żaden nie będzie musiał płacić.

Sąd znalazł jednak rozwiązanie. Uznał, że skoro nie wiadomo, który z nich jest ojcem, to alimenty będą płacić obaj. Co miesiąc każdy z nich będzie musiał łożyć na dziecko równowartość 60 dolarów, czyli ok. 230 zł.

Jeden z nich działa w złej wierze i próbuje ukryć fakt, że jest ojcem. Tak nikczemne zachowanie nie może być tolerowane przez prawo – oświadczyła sędzia orzekająca wyrok w tej sprawie, którą cytuje Fox News.

Sędzia miała na uwadze dobro dziecka. Powiedziała, że zachowanie braci nie powinno odbierać małej dziewczynce prawa do dobrego życia. Zaznaczyła, że był to decydujący czynnik przy podejmowaniu przez nią decyzji.

Matka też nie wie, kto jest ojcem. Przyznała, że spotykała się z jednym z mężczyzn, ale zaczęła nabierać podejrzeń, kiedy zaczął do niej przyjeżdżać innym samochodem.

Oni znają prawdę, ale próbują wykorzystać to, że są tak podobni, żeby uniknąć odpowiedzialności – stwierdziła matka.

Obaj bracia w akcie urodzenia. Bracia będą razem płacić alimenty i razem też pojawią się w oficjalnych dokumentach. Uznano, że wobec tego, iż nie wiadomo, kto jest ojcem, obaj mężczyźni zostaną wpisani jako ojcowie do aktu urodzenia dziewczynki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Cud Narodzin. Kobieta 26 dni po urodzeniu syna, urodziła bliźnięta
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(25)
sknera
4 lata temu
BRAWO,SKORO OBAJ PUKALI !!!! leca w wala,i nie chca sie przyznac,ktory !!??? jeden drugiego kryje to teraz ,ja bym im walnol 120 kazdemu za ich zabawe.lekcewazenie sadu !!!!!!!
rexel
4 lata temu
Nie trzeba było rozkładać nóg samico. Nie byłoby wtedy problemu.
asdf
4 lata temu
I bardzo dobrze! :) Dobro dziecka jest najważniejsze! JAk zrobic dzieciaka to facet wie, ale jak trzeba płącić alimenty to nie ma chętnego.
c
4 lata temu
Zahipnotyzować oboje. W hipnozie nie można skłamać, bo włącza się w tedy wolna wola. Śpi\ewa się wszystko o co się zapyta zahipnotyzowanego.
123
4 lata temu
Bezprawie! A gdzie domniemanie niewinności? Nie można udowodnić winy to się nie każe! Idąc tym tokiem myślenia to niech każdy ksiądz płaci alimenty na dzieci których ojciec jest nieznany... Nie jego dzieci? Co z tego - można zawsze podnieść argument "to dla dobra dziecka"
Raffi
4 lata temu
Biedne dziecko :(
King Kong
4 lata temu
A ta pseudo kobieta nie wie z kim kopulowała. Ludzie mogą być identyczni na pierwszy rzut oka ale charaktery upodobania mówienie zachowania są już inne
E
4 lata temu
Czy ten "sąd" skazałby za morderstwo wszystkich podejrzanych, tylko dlatego, że jest zbyt nieudolny, by wskazać sprawcę?
disorder2
4 lata temu
Winny jest tylko jeden. Niektórzy piszą, że jeden jest ojcem a drugi ukrywa brata. Niby jakim cudem... obaj twierdzą, że to ten drugi. Ojciec dziecka kłamie, a jego brat mówi prawdę. Ojciec powinien być "skazany" a brat nie. Z bezsilności sąd sam złamał prawo.
Henio
4 lata temu
No to niech się przyzna bo i tak musi płacić. Może drugi brat mu się dorzuci.
Kb
4 lata temu
A testy na wykrywaczu kłamstw?
echo
4 lata temu
tego jeszcze nie było !!! niskie te alimenta !!! co to nikt nie chce być tatusiem !!! proponuje nastraszyć ,ze dziecko potrzebuje podania krwi i to ojciec powinien oddać jej krew i który zareaguje zobaczyć !!!
Ab
4 lata temu
I bardzo dobrze!! Obydwaj sa winni po obaj przemiennie z nia wspolzyli podajac sie tykko za 1.Oszukali ja!! Dziecko nie powinno cierpiec za cwaniactwo ",ojca".
super
4 lata temu
Sprawa precedensowa, super decyzja sądu. Nie , dla migajacych się przed odpowiedzialnoscia, tym bardziej,że chodzi tu o przyszłość dziecka.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić