Wróć na

Odrażające znalezisko w Jarocinie. Zdębieli, gdy zajrzeli do worka

124
Podziel się

W Jarocinie (woj. wielkopolskie) pracownicy komunalni dbający o czystość miasta natknęli się na ciężki worek. Postanowili sprawdzić jego zawartość. Gdy zajrzeli do środka pakunku, dosłownie osłupieli. W worku był między innymi łeb dzika. Policja poszukuje odpowiedzialnej za to osoby.

Odrażające znalezisko w Jarocinie. Zdębieli, gdy zajrzeli do worka
(UM Jarocin)
bCXuFxDV

Pracownicy sprzątali Park Radolińskich w Jarocinie. Podczas prac natknęli się na czarny, foliowy worek. Po podniesieniu okazało się, że jest bardzo ciężki. W środku znajdowała się łeb dzika, jego skóra oraz racice.

O znalezisku powiadomiono policję. Funkcjonariusze z Jarocina sprawdzili nagrania z monitoringu miejskiego, dzięki czemu udało się ustalić kilka faktów.

Do podrzucenia szczątków zwierzęcia doszło w piątek 10 stycznia około godz. 16.15. Sprawcą jest mężczyzna, który wydaje się być w starszym wieku. Miał spore trudności z dźwiganiem worka. Szedł ulicą Maratońską w Jarocinie, następnie wrzucił worek do kosza w Parku Radolińskich i odszedł.

bCXuFxDX

Zobacz także: Atak dzików. Nagranie z Zawiercia

Policja z Jarocina nie może udostępnić całości nagrania. Ze względu na obowiązujące przepisy, na tym etapie śledztwa nie jest możliwe opublikowanie pełnego wizerunku sprawcy. Funkcjonariusze apelują jednak, aby każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o mężczyźnie lub był świadkiem zdarzenia, zgłosił się na policję.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bCXuFxEy
KOMENTARZE
(124)
PRL78
8 miesięcy temu
Chore przepisy, tracą zasoby i pieniądze gdzie opublikowanie twarzy gościa skróciłoby poszukiwanie go o połowę.Jak facet usiadł na pomniku Lecha K. to od razu udostępnili film i twarz.
Hornet
8 miesięcy temu
Dziadek zapewnił sobie mięsko na kilka miesięcy. Zawsze to jakiś plus (wyeliminował potencjalne zagrożenie i oszczędził na wydatkach). Oby tylko dzik był bez włośnicy.
Gajowy
8 miesięcy temu
To chociaż zdjęcie łba dzika pokażcie, to może rodzina rozpozna i przestanie się dziwić,dlaczego tata-odyniec nie wraca z imienin u kolegi z sąsiedniego lasu...
bCXuFxEz
asf
8 miesięcy temu
To zmienić te przepisy. Na zachodzie nie mają problemów, żeby upubliczniać wizerunek sprawców przestępstw. Tylko u nas to jest problem
andrzej
8 miesięcy temu
powinien się zgłosic po nagrode rżad płaci 500zł za odstrzał dzika a on zrobił to za darmo
Najnowsze komentarze (124)
Marian
3 miesiące temu
No rzeczywiście, popełnił tak ciężkie przestępstwo, że teraz połowa policjantów w Polsce nie będzie spać z jego powodu...
orzel
8 miesięcy temu
to krol artur
internauta
8 miesięcy temu
No wieczne ukrywanie wizerunku sprawcy a potem za rok ujawnią i pytają się czy ktoś coś wie no co za bezsens. Jest przestępstwo i zaraz po ujawnieniu w necie gęba sprawcy i jak już wiadomo kto to nie np.Stefan W tylko pełne nazwisko
mmm
8 miesięcy temu
i tak właśnie rozprzestrzenia się ASF -przez ludzką głupotę
Tak
8 miesięcy temu
RODO do poprawki!Powinny być odstępstwa od pewnych przepisów.W ekstrmalnych przypadkach powinno się ujawniać wizerunek sprawcy.Tak jak i OPRAWCY krzywdzonych zwierząt!
ADAM
8 miesięcy temu
To napewno zrobil ktorys z mysliwych w domu przerobil dzika na kielbasy i inne wyroby,skore dal do wyprawienia ,zeby miec dywanik ,albo na sciane , ale juz z lbem nie bylo co zrobic, no to do parku!!! Masakra i w dodatku mozliwosc roznoszenia ASF.
he?
8 miesięcy temu
Po co wam ten monitoring skoro nic z niego nie wynika???
667
8 miesięcy temu
Po co zasłaniacie oczy , to szukajcie go sami .
bCXuFxEr
Jarek
8 miesięcy temu
Zakopał by w lesie i nie było by afery
don
8 miesięcy temu
Podrzucił napewno biedny i głodny emeryt Życze mu smacznego jedzonka
A..
8 miesięcy temu
Co za absurd.. Umieszczenie w Internecie zdjęcia sprawcy w celu jego odnalezienia,a zarazem zasłonięcie mu twarzy w celu utrudnienia identyfikacji..
Red
8 miesięcy temu
dzik jak dzik dziadek smacznego lepsze to od tego plastikowego miesa
gosc
8 miesięcy temu
I oni mówią,że trzeba wybić dziki bo ASF.A sami roznoszą to ASF. wszystkie te koła łowieckie powinno się rozwiązać i pozabierać im broń,bo jak ktoś może zabić zwierzę,to może i zabić człowieka.Też mi hobby,zabijanie,niech se na drutach porobią.
Tomb Ryder
8 miesięcy temu
sprawcą zapewne wygłodniały emeryt
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić