Kacper Krysztofik| 

Ojciec gwałcił córkę i jej przyjaciółki. "Wypędzał demony"

62

Mężczyzna nazywany Javier G D został oskarżony o wielokrotne gwałty na swoich nieletnich ofiarach, w domu pod Barceloną. Do ataków seksualnych miało dochodzić na tle religijnym. Mężczyzna twierdzi, że robił to w celu przepędzenia złych mocy.

Ojciec gwałcił córkę i jej przyjaciółki. "Wypędzał demony"
(123RF)

*Zamieszkały w Baix Llobregat ojciec miał regularnie gwałcić 15-letnią córkę i jej dwie koleżanki. * Seanse "wypędzania złych duchów" odbywały się na poddaszu jego domu. O wszystkim wiedziała także matka dziewczyny, która po jednej z takich "sesji" miała zapytać nieletnie ofiary o to, czy im się podobało.

Javier G D twierdzi, że obcowanie płciowe było konieczne. Mężczyzna należy bowiem do "Zakonu Odyna", którego reguły wymagają od niego uprawiania seksu z młodymi dziewczętami. W przeciwnym razie, jego rodzina i bliscy jego ofiar mogliby zostać przeklęci.

Prokurator będzie domagał się dla gwałciciela surowego wyroku. Twierdzi, że ojciec 15-latki powinien trafić do więzienia na 45 lat. Zarzuty zostały postawione także żonie Javiera G D, której grozi kara do 9 lat pozbawienia wolności za współudział w gwałtach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić