Agnieszka Owca| 
aktualizacja 

Oszustwo wyszło na jaw. Youtuber zdemaskowany

7

Jego dokonanie okazało się wielką blagą. Menedżer Adama Saleha przyznał, że komik znany z YouTube'a dokonał mistyfikacji ogłaszając, że schowany w walizce przeleciał z Melbourne do Sydney.

Oszustwo wyszło na jaw. Youtuber zdemaskowany
(Youtube.com)

Przedstawiciel Saleha - Naz Rahman - przeprosił za całe zamieszanie. Twierdzi, że obaj nie zdawali sobie sprawy z tego, jak ich filmik zostanie odebrany. Mieli nadzieję że będzie to dobry żart.

Dementuję i potwierdzam, że Saleh nie dostał się na pokład w walizce. Gdyby to zrobił, byłby martwy. Mam nadzieję, że młodzi ludzie nie będą chcieli pakować się do walizek i wysyłać się w podróż - mówi Rahman.

Wcześniej głos zabrały linie lotnicze. Przedstawiciele Tigerair wyliczyli błędy i niespójności. Po pierwsze - górna granica wagi bagażu to 32 kg. Po drugie - w luku bagażowym panuje bardzo niska temperatura.

Gdyby spędził lot w walizce, został by z niego tylko sopel lodu - powiedział rzecznik linii.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

*Burza rozpętała się po publikacji wideo Saleha. * Film pokazuje go wewnątrz walizki. Widać, że jest spocony i ma mało miejsca. Mówi, że jest przerażony i ma nadzieję że przeżyje. Na końcu koledzy otwierają walizkę, która krąży już na taśmie na lotnisku. Gdy wyskakuje z niej komik, pasażerowie są wyraźnie zdziwieni.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić