o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|
aktualizacja

Papież Franciszek zabrał głos na temat imigrantów. Donośne słowa

212
Podziel się

Franciszek mówił o imigrantach na spotkaniu z młodzieżą w mediolańskiej uczelni Collegio San Carlo. Papież stwierdził, że wielokulturowość jest darem od Boga.

Papież Franciszek zabrał głos na temat imigrantów. Donośne słowa
(Getty Images)
bDTYawZN

Apel o zrozumienie i akceptacje innych kultur. Papież odniósł się do nieprzychylnego stosunku do imigrantów w wielu krajach. Potępił koncepcję „czystości” etnicznej - informuje serwis breitbart.com.

Ona jest jak woda destylowana, nie ma smaku. Wodą życia jest wielokulturowość. Jeśli społeczeństwo jest wieloetniczne i wielokulturowe, dziękujmy za to Bogu – przekonywał Franciszek.

Budować mosty a nie mury. Papież nawiązał też do pomysłu prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, który chce wybudować mur na granicy z Meksykiem. Jak twierdzi, w dzisiejszym świecie, takie działania są niedopuszczalne.

bDTYawZP

Uważajcie, panuje pokusa budowy kultury murów, wznoszenia murów w sercach i na ziemi. Ale ten, kto buduje mury, skończy jako niewolnik w murach, które zbudował – mówił papież.

Imigranci oznaczają bogactwo. Franciszek wygłosił też tezę, że osoby, które przyjeżdżają do iinych krajów z zamiarem zamieszkania tam, przynoszą ze sobą tylko dobre i pozytywne rzeczy.

Imigranci to ci, którzy zawsze przynoszą nam bogactwo. Sama Europa została stworzona przez imigrantów! Barbarzyńcy, Celtowie… - tłumaczył Franciszek.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDTYawZV
Zobacz także: Zobacz także: Dlaczego migranci nie chcą przyjechać do Polski?
bDTYaxaq
KOMENTARZE
(212)
Andy Papcio
2 lata temu
A ilu migrantów przyjęło najbogatsze państwo świata, w przeliczeniu na 1 mieszkańca, czyli Watykan???!!! Ani jednego!!! Jak trzeba być zakłamanym!!!
Obiektywny
2 lata temu
Co ten szaleniec wygaduje, niech on to powie ofiarom zbrodni islamskich i ich rodzinom. Ponad 90% przestępstw w Europie popełniają imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu. On chce sprowadzić tragedie na nas i na nasze dzieci, to jakieś zwyrodnienie jest
basti
2 lata temu
Mam wrażenie jakbym słuchał islamskiego papieża
bDTYaxar
Ad
2 lata temu
On nie ma własnych dzieci więc nie martwi się o inne dzieci, które mogą w każdej chwili stać się ofiarami islamistów. Dla swojej wyimaginowanej ideologii szafuje zdrowiem i życiem innych
Monika Kwiate...
2 lata temu
To dobro które przynoszą to gwałty w tym zbiorowe demolka zamachy.Niech Watykan zaprosi ich na swoje salony a nie etyka zwykłym ludziom.Wielokulturowosc pod warunkiem wzajemnego szacunku zrozumienia a nie wpuszczane węża do gniazda
Najnowsze komentarze (212)
asd
rok temu
a co wy tam palicie???????????
sprawka
rok temu
Niech pokaże ilu imigrantów przyjęli w Watykanie.
sas
2 lata temu
husaria papcio
dcs
2 lata temu
żeby nie mieć grzechu w te święta ale to pier*****ety _!_
dw
2 lata temu
mason
Nick
2 lata temu
Franco ostatnio całował buty jakiejś delegacji z Afryki. Chyba ma coś z głową.
Mcx
2 lata temu
To antypapież
trothlik
2 lata temu
Łatwo mówić kolesiowi mieszkającemu w pałącu z doborową armią. Mówi o przyjmowaniu ale żeby to inni przyjmowali...
bDTYaxaj
axel
2 lata temu
Czy naprawdę papieżowi trzeba przypomnieć Przykazania Boskie??? ""Jam jest Pan Bóg twój, który cie wywiódł z ziemi egipskiej z domu niewoli."" 1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną. A tzw. wielokulturowość to przede wszystkim islam, więc.... kogo reprezentuje Franek???
radykał
2 lata temu
uchodźcy tak, emigranci tak... ale NIE ISLAMIŚCI - nie chodzi o kolor skóry czy narodowość ale o stan umysłu - ci są wyjątkiem od reguły - przynoszą tylko cierpienie, zło, ciemnotę i szariat. To czerń świata, widać to po francji i innych państwach zachodu gdzie ta dzicz przybyła, mnoży się i domaga coraz to nowych praw. Islam powinno się delegalizować i wzywać do tego bo to oszukańcza religia która nie ma nic wspólnego z prawdziwym Bogiem. To stek bzdur i kłamstw, jedyną prawdziwą religią i darem od Boga jest chrześcijaństwo, bo on to sam ustanowił a nie jakis zapluty koran. To to kozioł nocą wymyślił i podyktował mahometowi do ucha. Zwykli ludzie, jakiegokolwiek koloru skóry itd którym obcy jest fanatyzm islamu, są mile widziani i wierzę że to są emigranci o których mówi Franciszek.
gosc
2 lata temu
Gdyby taki byl zamysl Boga jak mieszanka ..sam by taka mieszanke stworzyl bez lewakow i marksistow..i widocznie to nie zaden dar Bozy ale szatanski
s.
2 lata temu
Ci rzekomi imigranci to w większości muzułmanie, to nie jest żadne bogactwo tylko ogromne zagrożenie. Papież takimi słowami bierze pośrednio odpowiedzialności za wszystkie osoby, które zostaną zamordowane przez muzułmanów a które uwierzą w taką propagandę. Przykładów osob, które tak bardzo pomagały imigrantom a potem zostały przez nich zamordowane jest aż nadto.
janek
2 lata temu
Papież Franciszek to zdrajca i w dodatku sługus lucyfera bo jest masonem
Michael Wolf
2 lata temu
Coraz częściej myślę, że papcio Franek naprawdę się zapędził w swoich teoryjkach i, co najgorsze, było, jest i będzie to działanie z premedytacją. Niby taki pokorny, tak doskonale naśladuje Jezusa w wielu gestach, ale......... bardziej przypomina to szyderczy teatrzyk i błazenadę, niż rzeczywistą pokorę i życzliwość.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić