Radosław Opas
Radosław Opas| 

Para usłyszała hałas za oknem. Podglądacz pobity na śmierć

43

30-latek z Florydy został aresztowany za śmiertelne pobicie mężczyzny, który podglądał go przez okno, kiedy ten spał w sypialni wraz ze swój dziewczyną. Sąd oskarża go o dokonanie zabójstwa.

Para usłyszała hałas za oknem. Podglądacz pobity na śmierć
(Broward County Sheriff's Office)

Podglądany Amerykanin został aresztowany pod zarzutem zabójstwa. Do tragicznego pobicia doszło 2 lipca 2018 roku w Delray Beach na Florydzie. Victor Vickery przebywał wtedy w domu razem ze swoją partnerką Samanthą Hobi.

Para nakryła podglądacza na gorącym uczynku. Według ustaleń śledczych, Asaad Akar miał obserwować zakochanych przez szybę w oknie, podczas ich bliżej nieokreślonej „aktywności seksualnej”. Zmarły 57-latek był przy tym częściowo nagi.

Między mężczyznami wywiązała się kłótnia. Gdy Vickery zauważył Akara, natychmiast wybiegł z domu, żeby zainterweniować. Obaj zaczęli bić się i kopać po całym ciele. Obrażenia podglądającego były na tyle duże, że konieczne było przewiezienie go do szpitala, gdzie na drugi dzień zmarł.

Zobacz także: Zobacz też: Mroczna przeszłość księdza z Lichenia. W tle grube pieniądze i kochanek

Dziewczyna aresztowanego próbowała go powstrzymać. Policjanci ustalili, że gdy partner Samanthy Hobi bił swoją ofiarę, kobieta miała niejednokrotnie mówić, aby ten „przestał, bo już wystarczy”. Akar został znaleziony nieprzytomny i pokryty krwią. Za przyczynę zgonu uznano poważny uraz głowy - donosi Independent.

Zabity był seryjnym podglądaczem. Raport policji hrabstwa Broward stwierdza, istnieją dowody potwierdzające, że mężczyzna obserwował też innych mieszkańców. Dotarto też do opisów wcześniejszych aresztowań.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić