Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Pasażerka boeinga 737 nie żyje. Przewróciła się w WC

39
Podziel się:

Podczas lotu linii American Airlines z Dallas do Minneapolis 48-letnia kobieta przewróciła się w toalecie samolotu i później zmarła.

Pasażerka boeinga 737 nie żyje. Przewróciła się w WC
(Domena publiczna)

*Zespół medyczny obecny na pokładzie próbował ją ratować. *To jednak nie przynosiło rezultatów. Po wylądowaniu w Minneapolis kobietą zajęli się ratownicy. 48-latkę reanimowano przez godzinę w rękawie na lotnisku, ale to także nie pomogło.

Na pokładzie maszyny było 146 pasażerów oraz sześciu członków załogi. Nie pozwolono im wyjść dopóki ostatecznie nie stwierdzono zgonu kobiety. Zwłoki przykryto brezentem i wypuszczono pasażerów.

Wokół zachowania personelu pojawiły się pewne kontrowersje. Jak podaje "New York Post", niektórzy podróżni uważali, że medycy "ciągnęli kobietę" między siedzeniami zamiast przenieść ją na składanych noszach. Inni zarzucali, że nieprzytomnej nie przykryto kocem, choć była "półnaga".

Sprawę skomentował rzecznik lotniska Pat Hogan. Jego zdaniem obsługa zachowała się książkowo. Miała też użyć noszy, choć ratowana faktycznie nie miała na sobie spodni. Ale "priorytetem było ratowanie jej życia", nie dbałość o jej wygląd. W podobnym tonie wypowiedział się rzecznik linii American, Ross Feinstein. Stwierdził, że załoga na pokładzie zrobiła wszystko, co należało.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(39)
stara baba
5 lata temu
Dlaczego ludzie ktorzy moga nam pomoc , ratowac itp..nie umieja sie zachowac po ludzku wobec takich i podobnych sytuacji.Smutne i zalosne jacy jestesmy biedni w madrosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inna
5 lata temu
Nie wiecie, że ludzie umierają w samolotach? Nie wiecie, że te miłe, słodkie eleganckie dziewczyny, stewardessy, które wiele osób uważa za kelnerki są szkolone do ratowania życia, odbierania porodów i zajmowania się zwłokami pasażerów tak, żeby inny mieli 'komfort' i 'brak stresu' w podróży? Nigdy, nigdy nie uważajcie tych dzielnych dziewczyn za 'lalunie'..
999
5 lata temu
Elvis też zmarł na klopie
Jerry
5 lata temu
Jasna sprawa. Jeśli to była typowa Amerykanka, to musiała ważyć ponad 100 kg i nie mogła się podnieść. Fast foody robia swoje.
wp
5 lata temu
Gruba amerykanka staranowała sedes
Vinotu
5 lata temu
...to co ona w tej toalecie robila??? Gry sexualne???
vudu
5 lata temu
Podróżowanie w USA liniami wewnętrznymi jest równie ryzykowne jak bycie zatrzymanym u nas przez policję.
vbcf
5 lata temu
kiedyś myślałem, że zaliczę zgon w toalecie, takie miałem zatwardzenie - jak widać, moje obawy nie były bezpodstawne.
pete
5 lata temu
Nie jest napisane, że zmarła w wyniku obrażeń podczas upadku w WC!. Najprawdopodobniej upadła z powodu choroby , która była przyczyną jej śmierci, np. zatoru płucnego lub zawału serca. Skoro była półnaga, to świadczy , że raczej siedziała na sedesie i wtedy doszło do zatrzymania krążenia i poźniej śmierci. WC w samolocie jest tak ciasne, że trudno sobie zrobić jakiś ciężki uszczerbek przy zwykłym upadku
lekasz
5 lata temu
Jak była półnaga - to wiadomo ze zmarła ze wstydu.
SONIA
5 lata temu
A przez nie okrycie jej, utraciła szybko ciepłotę ciała , błąd . Oj, będzie wysokie odszkodowanie i nasilenie szkoleń .
ola
5 lata temu
czy to te linie które siłą wyciągały pasażera bo za dużo biletów sprzedały???
Nenita
5 lata temu
Kto pisze te idiotyczne komentarze- chyba pozbawieni rozumu!!!
pasazer
5 lata temu
american level...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić