REKLAMA
Odświeżone 8 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas05.10.19 (19:33)

Pasażerowie samolotu okrzyknęli panią pilot bohaterką

Wyprowadziła samolot z poważnych turbulencji i została bohaterką wszystkich pasażerów. Pani pilot zbiera teraz gratulacje z całego świata, a zdjęcie zrobione jej chwilę po wylądowaniu stało się prawdziwym hitem w sieci.
Kemberly Victorioso / Facebook.com

Zdjęcie pani kapitan samolotu udostępniono w sieci. Historię burzliwego lotu opisała na Facebooku Kemberly Victorioso, jedna z pasażerek obecnych na pokładzie samolotu linii lotniczych Cebu Pacific, lecącego 3 października z Iloilo do Davao na Filipinach. Podczas podróży maszyna napotkała silne turbulencje.

REKLAMA

Kobieta robi furorę w internecie. Na opublikowanym zdjęciu widać stojącą w samolocie po wyjściu z kabiny pilotów kapitan Jacqueline Chue. Po wylądowaniu otrzymała ona oklaski i gratulacje od swoich pasażerów, którzy dziękowali jej za bezpieczne sprowadzenie samolotu na ziemię pomimo trudnych warunków w powietrzu.

Podczas powrotnego lotu z Iloilo do Davao wszyscy drżeliśmy. Ulewny deszcz i turbulencje, których doświadczyliśmy, sprawiły, że myśleliśmy, że może to być dla nas wszystkich koniec - napisała Victorioso w swoim poście na Facebooku.

Fotografia stała się prawdziwym hitem. Zdjęcie pilotki, które opublikowano 3 października, zebrało już 484 komentarzy, 49 tys. reakcji i 15 tys. udostępnień. Liczby te jednak stale rosną, a o historii bohaterskiej kapitan samolotu dowiadują się ludzie z całego świata.

Zobacz także: Cud w kukurydzy. Nagrania pasażerów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij