REKLAMA
Odświeżone 41 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski18.05.19 (19:58)

Poiła dziecko piwem. Oburzenie w Indonezji

W sieci pojawiło się szokujące nagranie, na którym widać kobietę pojącą dziecko piwem. Mieszkanka Indonezji oburzyła swoich rodaków i internautów na całym świecie.
Facebook.com

Kobieta trzyma w dłoni puszkę piwa. W pewnym momencie bierze łyk, po czym daje spróbować siedzącemu na kolanach dziecku. Kiedy wstaje, chłopiec sam podchodzi do puszki z piwem i zaczyna pić.

Wy, młodzi, jesteście porąbani! – słychać osobę spoza kadru, która z niesmakiem komentuje to, co zobaczyła.

REKLAMA

Szokujący powód. Kobieta stwierdziła, że podała maluchowi piwo, żeby usnął. Powiedziała też, że "mleko dają dzieciom wszyscy". I z dumą dodała, że ona zamiast tego proponuje podpiecznym piwo.

Zobacz też: Kontrowersyjny trend na porodówkach

Matka dziecka jest wściekła. Kobieta z nagrania to jej koleżanka. Matka zamieściła film na Facebooku, aby publicznie zawstydzić kobietę. Nagranie odtworzono ponad 300 tys. razy, ale później konto matki na portalu społecznościowym zostało skasowane. Jak podaje portal coconuts.co, nie wiadomo, czy pojąca dziecko piwem kobieta została zgłoszona na policję.

Bezmyślność dorosłych. Nie po raz pierwszy mieszkańcy Indonezji są oburzeni sposobem traktowania dzieci przez osoby dorosłe. W ubiegłym roku było głośno o palącym papierosa chłopcu, którego zdjęcie trafiło do sieci. Policja aresztowała wtedy ojca, który wkładał dziecku papierosa do ust. Matka robiła zdjęcie, ale nie została zatrzymana.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij