REKLAMA
Odświeżone 26 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak23.02.19 (14:04)

Polak stracił pracę, bo wykryto w jego ciele narkotyki. Winne pieczywo

Wynik testu na obecność narkotyków w organizmie wprawił pana Marcina w osłupienie. Był pozytywny. Mieszkający na Wyspach Polak nie pije a z narkotykami nie ma nic wspólnego.
East News

Szok w nowej pracy. Mieszkający wraz z rodziną w Middlesbrough rodak, został wytypowany do badania losowo. W firmie Cod Beck Blenders pracował od zaledwie dwóch tygodni. Rutynowy test na obecność narkotyków wykazał niewielkie ślady opiatów. Szef pozostał głuchy na jego argumenty i pan Marcin został zwolniony.

Byłem absolutnie zrozpaczony. Czułem się bezsilny i dyskryminowany - powiedział Polak w rozmowie z Mirror.

REKLAMA

Olśnienie po czasie. Choć pracodawca mu nie wierzył, Polak wiedział, że ma rację. Przeprowadził więc własne badania i przeanalizował skład swojej diety. Uświadomił sobie, że regularnie je chleb z makiem, który kupuje za 1,58 funta w sklepie sieci Aldi. Nazwa pieczywa to Honey Soaked Seeded Bloomer.

Winny był mak. Polak wysłał do laboratorium próbkę chleba. Test wykazał, że w obsypanym nim maku, wykryto niewielką zawartość opiatów. Okazuje się, że przy przetwarzaniu nasion rośliny, z której można m.in. wyprodukować opium, część z nich wciąż zawiera opiatu. Po spożyciu chleba niewielka ich ilość może być wykrywalna w moczy przez 48 godzin.

Pracodawca przyznał się do błędu. Sprawę opisał brytyjski Mirror. Po udowodnieniu swojej niewinności, pan Marcin odzyskał etat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także Płynna amfetamina. CBŚP zlikwidowało laboratorium

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij