REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski14.03.18 (13:15)

Policjanci zaliczyli niezłą wpadkę. Przyłapani z rozebranymi dziewczynami

Trzech funkcjonariuszy z Meksyku będzie miało spore problemy.
Twitter

Zabawa była miła, ale teraz mundurowi poniosą konsekwencje. Zdradziły ich zdjęcia w mediach społecznościowych. Na fotografiach widać, jak doskonale bawią się wśród roznegliżowanych kobiet na plaży w kurorcie turystycznym Cancun.

Trzech policjantów zaangażowało się w kiepską realizację swoich obowiązków - głosi komunikat rządu Quintana Roo - stanu we wschodniej części Meksyku.

REKLAMA

Funkcjonariusze usłyszą zarzuty w postępowaniu administracyjnym. Władze stanu oskarżają ich, że bawiąc się z dziewczynami, zaniedbali swoją misję, jaką jest ochrona ludności - podaje CBS News.

Na plażach w Meksyku pojawiło się ostatnio dużo więcej policjantów. Stało się tak po wybuchu bomby na promie w niedalekim od Cancun kurorcie Playa del Carmen. Eksplozja 21 lutego raniła ponad 200 osób.

Wybuch na promie sprawił, że Meksykanie są dużo czujniejsi. W poniedziałek ktoś zaalarmował policję o podejrzanym obiekcie w wodzie w pobliżu statku wycieczkowego na wyspie Cozumel. Na szczęście okazało się, że to oceanograficzne urządzenie pomiarowe.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij