REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 7 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski06.04.18 (21:41)

Policjanci zaniemówili, gdy weszli do mieszkania włoskiego listonosza

Nieuczciwy pracownik poczty wpadł przez kontrolę drogową.
Pxhere

W mieszkaniu 33-latka z Turynu było 400 kg niedostarczonych przesyłek. Wśród nich listy, paczki, pisma urzędowe i bankowe wyciągi z kont. W sumie 40 pudeł. Mężczyzna przyznał, że nie roznosił poczty od trzech lat - informuje "La Stampa".

Nieuczciwy listonosz stwierdził, że zbyt mało zarabiał. Uznał to za wystarczający powód do gromadzenia przesyłek u siebie w domu. Z poczty zwolnił się w 2017 roku. W ręce policjantów wpadł, bo miał pecha.

REKLAMA

Mundurowi zatrzymali samochód doręczyciela do kontroli. Pojazd wybrali przypadkowo. Pewnie wszystko przebiegłoby bez problemów, ale funkcjonariusze zauważyli w aucie przedmioty, które ich mocno zaniepokoiły.

Na tylnym siedzeniu samochodu leżał 20-centymetrowy nóż. Obok walało się około 70 listów. Widząc to, policjanci postanowili sprawdzić mieszkanie mężczyzny. Teraz grozi mu zarzut kradzieży, przywłaszczenia korespondencji oraz noszenia broni bez zezwolenia.

W styczniu we Włoszech wpadł inny nieuczciwy pracownik poczty. Media ochrzciły go "niewiernym listonoszem". W garażu mężczyzny znaleziono pół tony niedostarczonych przesyłek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij