Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Olga Wilk06.02.19 (12:37)

Praca marzeń na statku. Za luksusową podróż dostaniesz 30 tys. złotych

Firma Royal Caribbean szuka osoby, która pod okiem doświadczonego fotografa będzie podróżować po całym świecie, zachęcając internautów do wzięcia udziału w rejsie.
iStock.com

Praca ma polegać na tworzeniu materiałów audiowizualnych. Te trzeba będzie regularnie publikować w mediach społecznościowych. Za wykonanie zlecenia firma oferuje 6 tys. funtów, czyli prawie 30 tys. zł. Dodatkowo pracodawca zapewnia 50 funtów dziennie na "drobne wydatki". Wakacyjny rejs potrwa trzy tygodnie.

Aplikować można do 1 marca. Od kandydata wymagane jest, aby miał skończone 21 lat, a także prowadził swój profil na Instagramie i umiał korzystać z wszystkich jego narzędzi. Przyszły pracownik powinien też charakteryzować się otwartością na nowe doświadczenia. By wziąć udział w rekrutacji, trzeba też podzielić się na Instagramie relacją z jednej ze swoich podróży, oznaczając w poście firmę Royal Caribbean.

REKLAMA

Nad pracą praktykanta będzie czuwał Russ Francis. Doświadczony fotograf uczestniczył w szeregu podobnych podróży, jednak, jak czytamy na stronie firmy, uchwycenie najciekawszych chwil podczas wszystkich rejsów "to nie praca dla jednej osoby". Obecnie przedsiębiorstwo podsiada 25 statków. Urlopowicze zwiedzają między innymi Bahamy, Lizbonę, Alaskę, Oslo, Japonię czy Zjednoczone emiraty Arabskie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj też: Pomysł na biznes: Prezenty w formie przeżyć

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij