Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Dagmara Smykla
|

Profesor zajął się dzieckiem studenta. "Żeby mógł notować"

27
Podziel się:

Internauci są zachwyceni jego postawą. Wykładowca matematyki z Atlanty zgłosił się do opieki nad dzieckiem swojego ucznia.

Profesor zajął się dzieckiem studenta. "Żeby mógł notować"
(twitter.com)

Nie miał jej z kim zostawić. Wayne Hayer, student uniwersytetu w Atlancie, przyszedł na zajęcia z matematyki z kilkumiesięczną córką. Został do tego zachęcony przez samego wykładowcę, który zauważył, że uczeń często musiał wychodzić wcześniej z zajęć, żeby zająć się dzieckiem.

Nie mam swoich dzieci, więc bałem się, że zacznie płakać i krzyczeć. Ale wszystko ułożyło się doskonale, zachowywała się wręcz wzorowo - chwali dziewczynkę profesor.

Na czas wykładu wcielił się w rolę opiekunki. Nathan Alexander przez cały wykład zajmował się małą Assatą, żeby jej ojciec "mógł zrobić porządne notatki" - informuje BBC. Zdjęcie poważnego wykładowcy matematyki trzymającego dziewczynkę w różowych śpioszkach podbiło serca internautów. "Polubiło'" je prawie 330 tys. osób.

Inni wykładowcy też zadeklarowali wsparcie. Kilku profesorów z innych amerykańskich uczelni poinformowało studentów, że chętnie wezmą przykład z kolegi po fachu. Za to sam Alexander podziękował za wszystkie wyrazy sympatii. Podkreślił, że jego zachowanie nie jest niczym nadzwyczajnym, zwłaszcza w porównaniu do pracujących i studiujących rodziców.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Mateusz Morawiecki prosi nauczycieli o dodatkową szansę. Prezes ZNP odpowiada
KOMENTARZE
(27)
san
3 lata temu
No niesamowite teraz jeszcze czekamy na pranie pampersów i karmienie piersią
wwee
3 lata temu
polska nauczyciela wytoczyłaby piane z ust i poleciałaby protestować do warszawy hahahahahaha ,,,, ile ci nauczyciele pracuja w tygodniu? 15 godz max obstawiam
Aga
3 lata temu
Student z ang uczen. Szkolach srednia podstawowka I collage w anglii. W USA college to juz studia w Angli NIE.
joleczka
3 lata temu
można? można... żyć się chce
gość
3 lata temu
I to jest konkretny wykładowca świeci przykładem że ma serce czułe i rozum chce nauczać za wszelką cenę jest to naprawdę najlepszy przykład do naśladowania niestety ale to w tych czasach są tylko jednostki społeczne więcej serca i czułości
Hgb
3 lata temu
Czarny profesor, a czego uczy? Pewnie zumby
Anna
3 lata temu
Gdzie ten profesor?
Rasista
3 lata temu
A gdzie ojciec? Pewnie uciekł, kolor skóry zobowiązuje. :D
DYKI
3 lata temu
Profesor zajął się dzieckiem studenta. "Żeby mógł notować" JAKIE PROPORCJE CHEMIKALIÓW BY ZBUDOWAĆ WIELKIE BUM
san
3 lata temu
U nas takie zadania to naćpane gimbusy rozwiązywały dla jaj na ścianie w kiblu
Holender
3 lata temu
Dla tych, którzy uważają, że wyższe wykształcenie w Polsce ma poziom: sprawdź Rankingi światowego uniwersytetu 2018 (World University Rankings 2018). To trochę szokujące dla Polski.... W pierwszej 500 (pięćset!) brak polskiej uczelni...
pezet
3 lata temu
niektóre prof. trzymają ale kanapki lub jedzą sałatki. Nawet w Sejmie polskim
Holender
3 lata temu
Tylko dla informacji: Nathan Alexander jest 34-letnim profesorem matematyki w Morehouse College. Morehouse jest częścią Centrum Uniwersyteckiego w Atlancie. Najbardziej znanym absolwentem Morehouse jest lider praw obywatelskich, dr Martin Luther King Jr. Inni "Morehouse Men" to reżyser Spike Lee, aktor Samuel L Jackson i autor Howard Thurman. Tylko niektóre informacje, które powstrzymują ludzi przed pisaniem nonsensu i ośmieszaniem się tutaj na O2 ...
Seniorka
3 lata temu
W wielu krajach, także w Wielkiej Brytanii , USA i Kanadzie studentem nazywany jest każdy uczeń! Stąd takie proste zadania! To szkoła, a może szkółka.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić