Wróć na
Piotr Kalsztyn
|

Przemówienie noworoczne Kima. "Przycisk atomowy" jest zawsze na jego biurku

42
Podziel się

Kim Dzong Un skorzystał z kolejnej okazji, aby nastraszyć przywódców pozostałych krajów świata.

Przemówienie noworoczne Kima. "Przycisk atomowy" jest zawsze na jego biurku
(flickr.com)
bCOyTzmJ

Dyktator z Korei Północnej wygłosił w narodowej telewizji orędzie noworoczne. Zaznaczył, że całe Stany Zjednoczone znajdują się obecnie w zasięgu północnokoreańskiej broni jądrowej. "To jest rzeczywistość, a nie tylko zagrożenie” – powiedział Kim Dzong Un cytowany przez BBC. Dodał, że Stany Zjednoczone nigdy nie będą w stanie rozpocząć wojny, a "atomowy przycisk” leży zawsze na jego biurku.

W swoim przemówieniu podkreślił, że kraj koncentruje się na programie rozwoju broni jądrowej. Zdaniem dyktatora, Korea Północna musi masowo produkować głowice nuklearne i pociski balistyczne. Zaznaczył także, że nie użyją swojej broni, jeśli nie poczują, że pokój jest zagrożony.

Trump zareagował bez konkretów. Podczas sylwestrowych uroczystości amerykańscy dziennikarze zapytali prezydenta Stanów Zjednoczonych o reakcję na najnowsze groźby Kima. Odpowiedział jedynie "zobaczymy”.

bCOyTzmL

Komunistyczny przywódca ciepło wyrażał się za to o Koreańczykach z południa. Mówił, że jest otwarty na dialog. Ma zamiar również wysłać sportowców na tegoroczne Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w Pjongczangu. Władze Korei Południowej powiedziały, że od zawsze deklarują gotowość do rozmowy z sąsiadami z północy.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bCOyTznm
KOMENTARZE
(42)
arek
3 lata temu
antoni tez ma taki przycisk. Jak go przycisnie to na wiejskie pachnie nie ladnie
prv
3 lata temu
Na jakiś czas może będzie spokój z zastraszaniem,a swoją drogą to ciężko zrozumieć głupotę wpisów jakie tu są zamieszczane.Zdrowego rozsądku życzę
maciek
3 lata temu
pis ma pelno przuciskow tylko nie wiedz co jest od czego
bCOyTznn
mile
3 lata temu
Spójrzcie lewacy jakie państwo dobrobytu zbudowali komuniści w Korei.
kosa
3 lata temu
kim dzonk fuck wie ze smrod by po nim nie zostal gdyby Amerykanie przypuszczali ze jego zom leci w ich kierunku.......4-5 minut i z grubego by nie zostalo wspomnienie...
Najnowsze komentarze (42)
Toki
3 lata temu
Może po prostu broń biologiczna i chemiczna powinna pójść w ruch. Wytnie cały kraj w 24 godziny i południe przyjdzie posprzątać.
Michał
3 lata temu
PiS zostawcie w spokoju bo grzeszycie,popatrzcie na siebie i do roboty bo widzę tam problem.
Popatrz
3 lata temu
Armia kima...dzieci
poldek
3 lata temu
Jak widac na zdjęciu, pranie mózgu od małego.
dowci
3 lata temu
Czyli można powiedzieć, że teraz świat już zaakceptuje bandytyzm i zbrodnie dokonywane codziennie przez Kima na własnym narodzie, tak chce Kim, Rosja i Chiny, bo oni wszyscy maja swoje narody tak samo w poważaniu. Spokoju nie będzie na pewno, bo USA szanuje zwykłych ludzi i tylko w USA ci biedni nędzarze z Korei Północnej mają nadzieję, jeśłi w ogóle jeszcze jakąś nadzieję mają, bo być może nawet nie wiedzą jak wygląda rzeczywistość. U nas już też nie wiele brakowało , żebyśmy byli tak zniewoleni jak oni. Było już tak, że gdy dopływaliśmy do Kuby , był bezwzględny zakaz wydany przez wszechobecnego politrusa, żeby nie pokazać czasem Kubańczykom, że mamy kanapki z szynką czy w ogóle jakieś lepsze jedzenie, bo oni uważają, że tylko na Kubie Castro jedyny na świecie zapewnia im dobrobyt dając im raz w roku kanapki z szynką więc gdyby u Polaków zobaczyli, że maja takie kanapki i to w powszedni dzień a nie jakieś roczne święto to co by pomyśleli ? Doszli by do wniosku, że Castro ich robi w
OOOOOOOOOOOO
3 lata temu
portal o2 = śmietnik
c
3 lata temu
Skąd niby Kim ma złoża uranu ? Do atomówki potrzebny jet uran. Chyba że kolega Pitę { Putin } odpalił mu pare ton tego surowca.
Kumpel Szefa
3 lata temu
Smutno, że naprawdę zanosi się na jatkę. Jak jej zapobiec? Każdy nosi wartość w swojej świadomości i jeśli przy tym błyszczy w danej dyscyplinie, to wydaje mu się, że wie, jak TEMU zapobiec. Otóż on nie wie i nie wiedzą tego politycy. Wobec tego wiedzieć musi Szef K.P.. Nadal nie będziecie wiedzieli, a pozostanie Was garstka. Niczego nie sugeruję. Ja nie wiem tym bardziej. A skąd to wiem, że nie wiem? Choćby z powodu braku wiedzy. Liczę na innych.
bCOyTznf
Kumpel Szefa
3 lata temu
Szef K.P. ma przycisk na poziomie. Gdy się przewróci, to uruchomi. Tak więc życzę Szefowi mnóstwo zdrowia i oby się nigdy nie pośliznął. Szef K.P. jest moim kumplem. Ja ustalę strategię dla K.P..
tete
3 lata temu
u mnie to się nazywa talerz fasolki po bretońsku, prawdziwa moc uderzeniowa
typUK
3 lata temu
no i dobrze. Trump przestanie sie pultac jak mu bombka spadnie na leb. W koncu ktos to stwarza zagrozenie krajowi ktory mysli ze sobie moze wojowac bez zadnych konsekwencji na calym swiecie
olo
3 lata temu
dobrze że jarozbaw takiego jeszcze nie może mieć
wruszka
3 lata temu
....obok rolki papieru, żelek typu misie, oraz ulubionego świerszczyka ukradzionego z Polski Ludowej w latach 70.
namor
3 lata temu
PO.krotce zostanie wcisniety przycisk na PO..paprancow inicjujacy program ..Cela !:
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić