Paulina Brzozowska
Paulina Brzozowska| 

Przyłóż palec do lustra w przymierzalni. Test ujawni, czy ktoś cię podgląda

65
Podziel się:

Zastanawiałaś się kiedyś, czy ktoś podgląda cię w łazience albo sklepowej przymierzalni? Najczęściej rozglądamy się wtedy za ukrytymi kamerkami, a kiedy ich nie widzimy, oddychamy z ulgą. Tylko że podglądacz wcale nie musi uciekać się do tego sposobu. Równie dobrze może oglądać nas... zza lustra. Jak sprawdzić, czy jesteśmy bezpieczne? Wystarczy test palca.

Test palca ujawni, czy za lustrem nie czai się podglądacz
Test palca ujawni, czy za lustrem nie czai się podglądacz (WP.PL)

W dzisiejszych czasach lubimy ujawniać wszystkie aspekty naszego życia. To jednak nie sprawia, że chcemy być podglądane lub nagrywane bez naszej zgody. A i takie przypadki miały już miejsce. Okazuje się, że nawet zwykłe lustro w przebieralni lub szatni może być schronieniem dla podglądacza.

Jak sprawdzić, czy ktoś ogląda nas zza szklanej tafli? Wystarczy zrobić test palca, który natychmiast ujawni prawdę.

Zobacz także: Zobacz też: Fetysze - podglądactwo

Do lustra przykładamy czubek palca. Jeśli między nim a odbiciem jest przerwa, lustro jest w porządku i nie mamy się czego bać.

Jeśli jednak czubek naszego palca bezpośrednio styka się z czubkiem palca odbitego, to znak, że lustro jest przezroczyste i ktoś może (ale nie musi) za nim stać. Lepiej wtedy uważać, by nie paść ofiarą podglądacza.

Pamiętajmy też, żeby zawsze sprawdzać przymierzalnię pod kątem dziwnych wieszaków i innych akcesoriów, które mogą mieć w sobie kamerę. Jeśli tylko zauważymy coś podejrzanego, nie bójmy się zgłosić wątpliwości do obsługi lub ochrony.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić