o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

“Ręka Boga” nad miastem. Mieszkańcy w szoku

266
Podziel się

Mieszkańcy jednego z brazylijskich miast musieli potwornie się zdziwić i przestraszyć, gdy spojrzeli w niebo. Ich oczom ukazała się chmura, którą szybko okrzyknięto "ręką Boga".

“Ręka Boga” nad miastem. Mieszkańcy w szoku
(Instagram.com)
bDZtLQxx

To wyglądało, jakby właśnie zaczynała się apokalipsa. Po 5 minutach było już po wszystkim - relacjonuje jeden z mieszkańców.

Niezwykła chmura przypominała zawieszony na niebie meteoryt. Wielu mieszkańców niewielkiego Teixeira de Freitas na wschodzie Brazylii wybiegło z domów, by patrzeć w niebo. Sensacja była tak duża, że chmurę zobaczył praktycznie każdy, kto tam żyje.

bDZtLQxz

Podziw i strach szybko się skończyły. Gdy tylko chmura rozpłynęła się w powietrzu, sprawę wyjaśnili lokalni meteorolodzy. Stwierdzili, że to tylko dym z pobliskiej fabryki, który ułożył się w taki kształt i został odpowiednio doświetlony zachodzącym słońcem - donosi "Daily Mail". Trzeba jednak przyznać, że widok był nieziemski.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDZtLQya
KOMENTARZE
(266)
paleontolog
4 lata temu
epoka kamienia wydłubanego
RamOL
4 lata temu
i can feel e.t in the air!! natura także wyczuła moją wolność ! nawet przypomina prawe przedramię <- fantomu,który pogoniłem ze swojego ciała po amputacji w grudniu 2004 na dobre!! hahaaaaaa RAj!!! ^^
qqaqq
4 lata temu
Tylko którego boga to ręka? Zeusa, Ozyrysa, Shivy?
bDZtLQyb
cynik
4 lata temu
Gdyby doczekali z fotkami do końca, zobaczyliby jak z tej "pięści" wysuwa się środkowy palec...
Dtb
4 lata temu
Buuuzie widze !!!....
ania
4 lata temu
Cóż za ciemnogród ! Ale w Polsce jest nie lepiej modlą się do " płaczących obrazków " człowiek istota sama w sobie głupia.
nalop
4 lata temu
Niezły fotomontaż. gratuluje autorowi.
ww
4 lata temu
świetne.....niezbadane są wyroki....
trendowaty
4 lata temu
Fanatycy religijni zawsze widza we wszystkim to co chca zobaczyc, tylko ja sie pytam gdzie ten wasz bog jest ? wiecznie nieobecny gospodarz, gdzie byl jak miliony ludzi lacznie z dziecmi bylo mordowanych przez faszystow,
analityk
4 lata temu
Co się nie robi dla ciemnego ludu ? Ale mamy XXI wiek, w którym rządzi nauka i nikt w bajki kleru nie wierzy. A kler jak zwykle dąży do przedłużenia swojego bytu.
czytelnik
4 lata temu
nic nie widzę...
wania
4 lata temu
To Tusk chce utrzymać Anglię w strefie okupacyjnej i tak grzmi.
PrawdaJestJas...
4 lata temu
Haha, i co ludzie mają strach i lęk przed Bogiem. Niezależnie co by było lub i nie i jacy są, czy wierni czy nie, to i tak patrzą przez sumienie. Pisać to każdy może jak zdjęcie zobaczy że to blef, ale na żywo zupełnie inaczej to wygląda. Wiara w Boga jest w nas wszystkich, każdy wie że istnieje i jest to pewną cząstką w wewnątrz nas, i nikt się tego nie wyprze, może ktoś wyrażać się ze jest ateistą, co nie zmienia faktu że wie że istnieje Bóg, po prostu potrzebuje dowodu, że musi zobaczyć by uwierzyć. Wiem że to skomplikowane, ale tak jest. Pewnie może tak być że w komentarzach znajdą się zapewnienia że nie istnieje Bóg, że głupoty piszę, ale to będzie tylko wyraz zatwardziałości w niesłusznym przekonaniu wywodzącym się z tzw. ogółu, że tak jest i już, zaprzeczając sobie samemu, wewnętrznemu sumieniu i takiego samego siebie.
bDZtLQxT
Olka
4 lata temu
to jest fotomontaż
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić