Rio De Janeiro. Turystka ryzykowała życie dla zdjęcia. W sieci burza

124

Nagranie z młodą kobietą osuwającą się po skale budzi przerażenie. Gwiazda Instagrama została sfilmowana, jak pozuje i macha do kamery nad urwiskiem na Pedra da Gávea w Rio De Janeiro w Brazylii. Mogło skończyć się tragedią.

Rio De Janeiro. Turystka ryzykowała życie dla zdjęcia. W sieci burza
(Youtube.com)

Nagranie i zdjęcia trafiły do sieci, wywołując spore poruszenie. Większość komentujących wyraziła negatywne komentarze w związku z faktem, że kobieta naraziła się na wielkie niebezpieczeństwo.

Czułem niepokój, oglądając to. Zaryzykować życie tylko dla zdjęcia / filmu? Albo ma silne pragnienie śmierci, albo jest szalona - komentują użytkowniczki Twittera

To ryzykowne miejsce na pozowanie do zdjęć. Jak podaje "The Sun" kobieta znajdowała się nad mierzącym 3000 stóp (ponad 900 metrów) wysokości urwiskiem na Pedra da Gávea w Rio De Janeiro. Na nagraniu widać, jak co jakiś czas kobieta celowo zsuwa się coraz niżej.

Zdjęcie młodej turystki to nie wyjątek. Klif jest popularny wśród osób, którzy chcą zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie na krawędzi z niecodziennym widokiem. Tysiące zdjęć na Instagramie pokazują innych turystów narażających swoje życie w tym samym miejscu.

Zobacz także: Samochód zawisł na klifie. Mrożące krew w żyłach nagranie

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić