REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak15.02.19 (12:38)

Robert Górski został ojcem. Drugie dziecko twarzy "Ucha Prezesa"

Robert Górski, komik i konferansjer znany z kabaretowych przebojów oraz serialu "Ucho prezesa" został tatą po raz drugi. Radosną nowinę ogłosiła na Instagramie jego partnerka Monika Sobień, która zdjęcia maluszka opatrzyła zabawnym zdaniem "panie prezesie, melduję wykonanie zadania".
East News

Robert Górski to jedna z czołowych postaci polskiego kabaretu. Jest liderem i autorem większości skeczy Kabaretu Moralnego Niepokoju. Jednak ostatnio najgłośniej mówiło się o nim w kontekście serialu „Ucho Prezesa”. Robert Górki urodził się 14 kwietnia 1971 roku. Studiował biologię, ale nigdy jej nie ukończył. Po odbyciu zasadniczej służby wojskowej ukończył polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim.

"Panie prezesie, melduję wykonanie zadania". Monika Sobień od dłuższego czasu publikowała na swoim profilu ciążowe zdjęcia. Teraz ogłosiła, że nareszcie została mamą. Wraz ze zdjęciem słodkiego maluszka poinformowała o jego płci i imieniu.

REKLAMA

Jak czują się partnerka Roberta Górskiego? W rozmowie z Faktem powiedziała o tym Wioletta Staszczyk, menadżerka Roberta Górskiego. Z jej słów wynika, że świeżo upieczona mama czuje się dobrze, a jej partner jest szczęśliwy. Komentując sprawę w swoim stylu Robert Górski powiedział, że jest zaniepokojony fakt, że ociepla wizerunek prezesa.

Córka Malina to drugie dziecko Roberta Górskiego. Zanim kabareciarz związał się z dziennikarką Moniką Sobień, był partnerem Katarzyna Osipowicz, z która ma syna Antoniego.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Ucho Prezesa - rozmowa z Izabelą Dąbrowską

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij