Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Rosja. Znaleźli ją nagą na ulicy. Modelka wyjaśnia

46
Podziel się:

Rosyjska modelka Ksenia Puntus wyjawiła, co się stało w nocy, kiedy znaleziono ją leżącą nago na chodniku. 21-latka miała ciężkie obrażenia, konieczne były dwie operacje. Teraz padło kilka gorzkich słów pod adresem jednej z koleżanek po fachu gwiazdy rosyjskiego "Vogue'a".

rosja
rosja (Instagram.com, @k_ksusha)

Ksenia Puntus oświadczyła, że doszło jedynie do nieszczęśliwego wypadku. 21-latka zaprzeczyła, aby ktoś celowo wypchnął ją z okna lub doszło do próby samobójczej.

Cały incydent jest absurdalnym wypadkiem, który posłuży mi jako ogromna lekcja do końca mojego życia – cytuje modelkę "Daily Mail".

21-latka skrytykowała swoją koleżankę z branży. Chodzi o Alesję Kafielnikową, córkę znanego tenisisty Jewgienija Kafielnikowa. Modelka, nazywana "rosyjską Kate Moss", wyraziła opinię, że Puntus została przez kogoś zaatakowana, a sprawę zatuszowano.

Zobacz też: O włos! Nagranie z autostrady w Rosji

Te spekulacje zdenerwowały poszkodowaną. Modelka nie tylko stanowczo zdementowała przypuszczenia Kafielnikowej, lecz także doniesienia medialne, zgodnie z którymi ktoś miał ukryć ją w pobliskich krzakach. Zaprzeczyła też, aby po wypadku doznała amnezji.

Nie ma mowy o żadnych bezprawnych działaniach przeciwko mnie – stwierdziła stanowczo.

Do wypadku doszło na krótko przed planowanym wyjazdem do Paryża. Pamiętnego wieczoru spędzała noc u swojego partnera Andreja Bakowa. Jak podaje "Daily Mail", na chwilę przed wypadnięciem 21-latka stała przy otwartym oknie i przeglądała informacje na telefonie. W tym czasie Bakow już spał. Para wcześniej piła wino.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Modelka opublikowała zdjęcia ze szpitala. Po upadku 21-latka doznała uszkodzeń klatki piersiowej, głowy, miała połamane żebra, nogi i miednicę. Z tego powodu musi nosić specjalny tytanowy stabilizator. Za pośrednictwem mediów podziękowała swojemu partnerowi, który wspiera ją w trudnych momentach i jest "najwspanialszą osobą".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić