REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Michał Nowak11.01.19 (11:23)

Są świadkowie wydarzeń w Dubaju z udziałem polskich celebrytów

Producent filmowy Emil Stępień oraz jego żona Dorota Rabczewska rozpoczęli prace nad filmem "Dziewczyny z Dubaju”. Parze udało się dotrzeć od osób, które były naocznymi świadkami wydarzeń opisanych w książce Piotra Krysiaka.
Materiały prasowe

Przygotowania do filmu rozpoczęli od wizyty w Dubaju. W największym mieście Emiratów Arabskich gościli na przełomie grudnia i stycznia. Podczas wizyty tworzyli dokumentację do scenariusza.

Tu do Dubaju dotarła już wiedza o wydanej w Polsce książce "Dziewczyny z Dubaju”, dotarliśmy też do świadków - mówi producent Emil Stępień.

REKLAMA

Świadkowie i scenerie. Wśród rozmówców ekipy produkującej film znalazły się osoby, które mają bezpośrednią wiedzę bądź były niejednokrotnie naocznymi świadkami wydarzeń z udziałem ekskluzywnych "celebrytek". Twórcom udało się również nagrać istotne dla pokazanych w filmie wydarzeń lokalizacje. Jest wśród nich piękna marina oraz ekskluzywna dzielnica Dubaju zabudowana niesamowitymi wieżowcami, które rozciągającą się wzdłuż sztucznego kanału pełnego bajecznie drogich jachtów.

Korzystając z okresu noworocznego i tym samym mnogości pięknych i bogatych celebracji zrealizowaliśmy również materiały, które zostaną wykorzystane do filmu jako przebitki, podkłady pod efekty specjalne czy urokliwe ujęcia sezonowe - dodaje Dorota.

Po wejściu na pokład wszystko się zmieniało. W Dubaju, jak i w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich podejście do prostytucji jest ortodoksyjnie kryminogenne. Jednak już po opuszczeniu lądu życie na ekskluzywnych jachtach, które przypominają pływające fortece, stawało się rozpustne.

East News
Doda

Potrafiły w kilka tygodni zarobić po kilkaset tys. zł. "Dziewczyny z Dubaju” to panie do towarzystwa, które pracowały w świetnie zorganizowanym seks-biznesie. Głośna książka z 2018 roku przedstawiała świat ekskluzywnych prostytutek i bezwzględnych sutenerek, narkotyków i wielkich pieniędzy.

Premiera przewidziana jest na 2020 rok. Prace na planie rozpoczną się niebawem. Produkcja będzie kręcona w Polsce i Emiratach Arabskich. Biorąc pod uwagę, że opowiedziane w "Dziewczynach” historie wydarzyły się naprawdę, należy spodziewać się sporego zainteresowani wśród polskich widzów.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Doda opowiada o wyjeździe do Dubaju

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij