o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Seryjny morderca złapany w Japonii. W mieszkaniu znaleźli fragmenty 9 ciał

23
Podziel się

Policjanci prowadzili śledztwo w sprawie zaginięcia kobiety. Trop doprowadził ich do Takhiro Shiraishiego i jego mieszkania, w którym dokonali wstrząsającego odkrycia.

Seryjny morderca złapany w Japonii. W mieszkaniu znaleźli fragmenty 9 ciał
(PAP/EPA, Kimimasa Mayama)
bDSIxbIl

Rozczłonkowane zwłoki 9 osób ukryte były w chłodziarkach. Seryjny morderca mieszkał niedaleko Tokio - w miejscowości Zama. Japończyk został natychmiast aresztowany - informuje BBC News. Zresztą 27-letni seryjny morderca nawet nie próbował kłamać.

Zabiłem ich i zmasakrowałem ciała, aby ukryć dowody - powiedział Takhiro Shiraishi.

Policjanci odkryli w mieszkaniu zwłoki 7 osób i dwie odcięte głowy. Fragmenty ciał były w stanie, który niezwykle utrudni identyfikację. Wiadomo, że wśród zamordowanych było 8 kobiet i jeden mężczyzna.

bDSIxbIn

Śledztwo toczyło się w sprawie zaginięcia 23-letniej kobiety. Jak po nitce do kłębka śledczy trafili do podtokijskiej Zamy. Takhiro Shiraishi przyznał, że młoda kobieta to jedna z jego ofiar. Zetknęli się w internecie, gdy 23-latka napisała, że chce popełnić samobójstwo.

Szokujące znalezisko wstrząsnęło mieszkańcami spokojnej okolicy. Seryjny morderca mieszkał w cichym kompleksie na przedmieściach japońskiej stolicy.

Nie mogę uwierzyć, że ciała zostały odkryte w tak spokojnej okolicy - powiedział wstrząśnięty Mainichi Shimbun, który mieszka obok aresztowanego Japończyka.

bDSIxbIt
Zobacz także: Zobacz także: Leszek Pękalski: gwałciciel i zabójca

Sąsiedzi seryjnego mordercy przyznają, że czuli dziwny zapach, który wydobywał się z jego lokum. Nie potrafią jednak wyjaśnić, dlaczego nigdzie tego nie zgłosili. Po akcji policji na miejscu zjawił się tłum reporterów.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDSIxbIu
bDSIxbIO
KOMENTARZE
(23)
Tola
3 lata temu
I mam teraz pytanie do przeciwników kary śmierci. Czy warto takiego kogoś utrzymywać do końca swoich dni? czy lepiej wydać te pieniąde na leczenie np operacje serca dzieci?
k2
3 lata temu
Japonia to kraj kontrastów. Z jednej strony społeczeństwo ciche, kulturalne, taktowne, z drugiej pełne najgorszych seksualnych dewiacji i mrocznych instynktów.
jasiu
3 lata temu
juz do konca trace wiarę w człowieka
bDSIxbIP
h,m
3 lata temu
W Japonii to raczej nie zostanie''utrzymankiem''Państwa.
ZAWSZE ZGŁASZ...
3 lata temu
KILKA LAT TEMU POCZUŁEM ZAPACH TRUPA,POWIEDZIAŁEM O TYM POLICJANTOWI - OKAZAŁO SIE,ŻE FAKTYCZNIE BYŁ W TYM BUDYNKU TRUP - LECZ ZMARŁ,NIKT NIE DOPOMÓGŁ W ŚMIERCI. - ZAWSZE ZGŁASZAJCIE DO POLICJI,STRAŻY,CZY POGOTOWIA GAZOWEGO = ZAPACH OSTRZEGA PRZED TRAGEDIĄ.
Najnowsze komentarze (23)
Ann
3 lata temu
Masakra... :0
Bobo
3 lata temu
Chory czlowiek, a takich na Ziemi jest mnustwo.
janko i bolko
3 lata temu
to znaczy że chcecie człowieka teraz za darmo na dożywocie,żeby niby gdyby, hgw dopusciła sie wiekszych zbrodni na POLAKACH musi ponieść kare
valto
3 lata temu
W kazdej spolecznosci trafi sie dziki homo sapiens !! Tak jest od poczatku ludzkosci !!
interna
3 lata temu
wyjdzie na wolnosc i kolejna ofiare zabije jemu trzeba kare smierci w USA juz dawno bylby posadzony na krzeslo elektryczne a w Polsce co wyrzekli sie kary smierci zeby trzymac takich wamirow ..masakra
marchie
3 lata temu
No to poczytajcie o zachowaniach Japończyków w czasie II wojny światowej. Zachowywali się dokładnie tak jak Ukraińcy na Wołyniu tylko że zdarzało im się dodatkowo ludożerstwo. Żarli Chińczyków i Amerykanów jeńców wojennych
gość
3 lata temu
To jest przerażające. Co Ci ludzie maja w głowach ?
nałęcz
3 lata temu
W Japonii zadynda!
bDSIxbIH
Madmax
3 lata temu
Japoński Ed Gein. Tacy zawsze są cisi i ni wzbudzają podejrzeń.
Roman
3 lata temu
Tak, podtrzymywać przy życiu przez dwadzieścia parę lat w zdrowiu ze świadomością, że wykonanie wyroku spaść może na niego w każdej chwili. Jak na pewnego amerykańskiego gangstera. Po 26 latach odsiadki kara została wykonana.
kruk
3 lata temu
Sąsiedzi nie potrafią wyjaśnić dlaczego nie zgłosili dziwnego zapachu hahah...przecież to Japonia, tam "niewidzenie" i zamiatanie wszystkiego pod dywan to norma obyczajowa, wręcz imperatyw. Powierzchnia ma być gładka. Podejrzewam, że sąsiedzi domyślali się, a niektórzy być może nawet byli całkiem świadomi prawdy bo ciekawscy to oni są, szczególnie na prowincji. A niesmak i oburzenie wywołuje u nich sam fakt, że "taka" sprawa ujrzała światło dzienne bo to wstyd dla społeczności lokalnej. Dla nich najważniejsze jest jak są postrzegani przez innych. Fajny naród, mili ludzie, ale z punktu widzenia turysty.
kara smierci
3 lata temu
kara śmierci powinna być i basta.
ms
3 lata temu
wszystkim tym którzy litują się nad taką osobą serdecznie życzę aby spotkali takiego człowieka na swojej drodze życia-która się zakończy.pozdrawiam
Nieprzejednan...
3 lata temu
Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest wyrazem najwyższej pogardy dla ofiar
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić