Radosław Opas
Radosław Opas| 
aktualizacja 

Spadochron nie otworzył się. Kobieta spadła z wysokości 1,5 kilometra

207

Świadkowie wypadku ze spadochronem są w szoku. Mówią, że to cud, że kobieta przeżyła upadek z wysokości 1,5 kilometra. Jej spadochron uległ awarii podczas skoku w Kanadzie i nie otworzył się.

Spadochron nie otworzył się. Kobieta spadła z wysokości 1,5 kilometra
(iStock.com, Mauricio Graiki)

Mechanizm spadochronu nie zadziałał. 30-letnia kobieta skakała w okolicy miasta Trois-Rivières w Kanadzie. Poza głównym spadochronem, nie otworzył się też ten zapasowy - donosi CNN.

Do końca mieliśmy nadzieję, że spadochron zadziała. Bardzo się martwiliśmy. Bardzo – powiedziała Océane Duplessis, która miała skakać zaraz po poszkodowanej kobiecie.

Spadochroniarka cudem przeżyła. Kobieta wyskoczyła z samolotu, który znajdował się na wysokości 1,5 kilometra. Na jej szczęście, spadła na zalesiony obszar, który zamortyzował uderzenie.

Spadochroniarka przeżyła i została przewieziona do szpitala. Ma uszkodzone ręce oraz nogi i kilka złamanych kręgów, jej życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.

To cud. Nie wiem, jak człowiek może przetrwać taki upadek - Denis Demers, świadek tragicznego wypadku.

Zobacz także: Zobacz także: Spadochroniarz utknął na drzewie. Akcja straży pożarnej

*Policja prowadzi śledztwo. *Trwa dochodzenie w celu ustalenia, czy doszło do zaniedbań podczas przygotowania spadochronu do skoku. Według ustaleń, kobieta ma doświadczenie w spadochroniarstwie.

Zobacz także:

Co wiesz o Kanadzie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić