REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 25 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski06.01.18 (08:29)

Strażacy gwałcili zbiorowo nastolatkę. Robili to nawet w remizie

Sprawa jest tak drastyczna, że amerykański sąd utajnił proces.
iStock.com

*Mieli zgwałcić 17-latkę co najmniej trzy razy. * W hotelu, w mieszkaniu jednego z napastników, a nawet w remizie. Wszystko filmowali, a materiał wideo wrzucili na Snapchata. Dziewczyna twierdzi, że nie wyraziła zgody na seks. Akt oskarżenia obejmuje sześciu strażaków z miasta Strasburg w stanie Wirginia.

Wśród oskarżonych jest komendant straży pożarnej i szef jednego z oddziałów. Policja podała ich personalia. Na ławie oskarżonych zasiedli 26-letni Nathan Hirschberg, 24-letni Andrew Key, 36-letni Dale King, 21-letni Bradly Marlin, 32-letni Christopher Pangle i 25-letni Fabian Sosa.

REKLAMA

Skandal wypłynął w kwietniu 2017 roku. Jeden z mieszkańców natknął się w sieci na bulwersujący film i złożył doniesienie. Wtedy sprawą zajęła się stanowa policja. Śledztwo trwało kilka miesięcy i teraz znalazło swój finał w sądzie - informuje serwis Patch.

Materiału dowodowego dostarczyła policjantom matka 17-latki. W ich ręce trafiły zrzuty ekranowe z materiałów wideo opublikowanych na Snapchacie. Według relacji śledczych dziewczyna była w stanie upojenia alkoholowego, a strażacy ją zastraszali.

Zobacz także: Kontrowersyjny wyrok sądu. Zasłużony strażak pójdzie do więzienia

Informacje są skąpe, bo sąd utajnił proces. Również przedstawiciele straży pożarnej w Strasburgu poproszeni o komentarz nabrali wody w usta. Oskarżeni strażacy są na przymusowym urlopie.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij