o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|

Syn Trumpa zobaczył polską reklamę. Musiał o tym napisać

39
Podziel się

Młody Trump był pod ogromnym wrażeniem przekazu zawartego w materiale z polskimi duchownymi.

Syn Trumpa zobaczył polską reklamę. Musiał o tym napisać
(Getty Images, Spencer Platt)
bDzwKkDF

Eric Trump napisał, że właśnie zobaczył niesamowitą reklamę z Polski. Dodał, że Amerykanie bardzo rzadko są doceniani i nieczęsto ktoś im dziękuje za cokolwiek. Na koniec swojego tweeta stwierdziły wprost – "To było takie miłe”.

Jego komentarz dotyczy klipu opublikowanego przez Polską Fundację Narodowa. Sami pisaliśmy o nim niedawno. Duchowni różnych wyznań, którzy dziękują przyjaciołom z Ameryki i życzą im wesołych świąt. Podziękowania są składane m.in. "za zabezpieczenie wolności" Polaków podczas wydarzeń, które miały miejsce 28 lat temu.

bDzwKkDH

Pod tweetem nie brakowało przychylnych komentarzy. Kevin Roadhog napisał, że to jeszcze jeden powód dla którego Polska jest wspaniała. Przypomniał, że mamy odważnych obywateli, którzy walczyli w II Wojnie Światowej. Emerytowany oficer armii USA, Rich Swier, życzył nam "Niech Bóg błogosławi Polaków". Za tweeta podziękował również Piotr Wilczek, ambasador Polski, który zaznaczył, że przyczynia się on do promocji polsko-amerykańskiej przyjaźni.

Zobacz także: Zobacz także: Pierwsze święta Trumpów jako pary prezydenckiej. Tak Melania udekorowała Biały Dom

Materiał nadała telewizja Fox News podczas porannego programu "Fox and Friends". Spot pokaże również telewizja CNBS. Będzie emitowany aż do sylwestra.

bDzwKkDN

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDzwKkEi
KOMENTARZE
(39)
B52
3 lata temu
Stany i Polska razem otrząsają się z Lewactwa
Smutne
3 lata temu
28 lat temu to robotnicy, prości ludzie, szary obywatel odzyskali wolność, którą teraz, ci którzy chowali się za ich plecami, odbierają ją przy poklasku gawiedzi, patologii, słabych umysłowo, nigdy nie pracujących z programem 500+ No cóż, sukces zawsze ma wielu ojców...
Kiok
3 lata temu
I też mamy Donalda.
bDzwKkEj
Ach
3 lata temu
Skoro Polska jest taka wspaniała, to czemu Polacy jako nieliczni w UE muszą mieć wizy, by jechać do USA? Jak pieski biegliśmy za nimi do Iraku, Afganistanu, a oni obiecywali nam złote góry i za każdym razem robili w konia. Polskie kompleksy i mania wielkości wciąż każą nam marzyć o tym że możemy być partnerem dla światowego mocarstwa. Nie możemy i nie będziemy! I powinno to w końcu do nas dotrzeć. A zachwyt nad tym, że synowi średnio inteligentnego prezydenta spodobała się jakaś reklama, przy użyciu której wchodzimy Amerykanom w cztery litery, jest żenujący. Ciekawe czy ów syn potrafi pokazać Polskę na mapie...?
As
3 lata temu
Zięć Trumpa (Jared Kushner) jest Żydem i urzęduje w budynku 666 Fifth Avenue. Doradza Trumpowi. Na pewno zachwycają się polskimi duchownymi...
Najnowsze komentarze (39)
Atlanta GA
8 miesięcy temu
Syn Trumpa to cwierc-mozdzek... i niestety za takiego tu jest uznawany!
tatarka12
3 lata temu
Mnie to właściwie nie ruszają wszelkie komentarze na forum, jednak śmieszą wypowiedzi mojego sąsiada. Chłop wychował się w blokowisku, ukończył darmową komunistyczną Akademię, korzystał z darmowego leczenia i wszelkich pomocy opiekuńczego państwa a teraz wygaduje głupoty o tym jak był krzywdzony przez czerwonych. Już by się lepiej przymknął, dopóki sąsiedzi żyją.
afrykaner
3 lata temu
Polska jest wspaniała bo buduje kościoły a nie miejsca pracy,precz z każdą wiarą.
Vis
3 lata temu
D
allach rudy v...
3 lata temu
syn donalda beniamina von tuska natantrampa są masonami jedni rytu szkockiego drudzy rytu wschodniego to tak jak we fladze korei
Bret
3 lata temu
To nie jest reklama !!!
eyo
3 lata temu
tak jesteśmy wdzięczni USA za sprzedanie nas w Jałcie i zafundowanie ponad pół wieku sowieckiego reżimu. Brawo to jest logika sprzedali nas podziękujmy im.
realista
3 lata temu
Widze ze kler probuje zabezpieszyc los pol miliona nielegalnych Polakow w USA. Przeciez tata jego mowil ze chce deportowac WSZYSTKICH nie legalnych imigrantow z USA.
bDzwKkEb
sonoof the
3 lata temu
Bravo
Izolacja hi.....
3 lata temu
Dlaczego ani slowem o rezolucji ONZ 128 (swiat) do 2 (USA i Izrael) plus Honduras, Gwatemala i 5 panstw-wysepek na Pacyfiku w sprawie Jerozolimy.
Adam Bednarek
3 lata temu
MAM LITOŚĆ - WY MI NISZCZYCIE ŻYCIE. AMERYKA NIE POWINNA OFICJALNIE TAK KOMENTOWAĆ PEWNYCH RZECZY. POLACY TO DESPERACJA I PRZEDSZKOLE. USA NARAŻA POLSKĘ NA ZA DUŻY WSTYD. OCHRONĘ MAJĄ ZA SŁABĄ PSYCHOTRONICZĄ I ZA CHAMOWATĄ. CZYJE TO SĄ PROGRAMY PSYCHOTRONICZNE?
NOcóż
3 lata temu
Odzyskaliśmy'' wolność''Po to by być dojeni Przez tych którzy nas osłaniali. Zdrajcy przedwojenni nie walczący za Gdańsk, powojenni którzy dla własnego interesu wepchali nas w ręce Stalina dzisiaj też pilnujątylko swoich interesów. Reszta to propaganda taka jak Jerozolima.
Złotogórski
3 lata temu
A ten syn czytał artykuł o Polakach autorstwa Jabłonki ?
ee
3 lata temu
Sojusznik Polski.Sojusznikiem Ameryki jest p Walesa,p Kwasniewski,p Komorowski,p Duda bo lataja kiedy chca bo maja wizy,a szarak jak nie mogl poleciec zobaczyc Ameryki tak nie poleci.Smeija sie z nas na Slowacji ze wielcy sojusznicy,a wizy potrzebujemy,a Slowacy lataja bez wiz, mimo ze nie sojusznikami Ameryki i wojsk na smierc nie wyslali.Brawo Polacy.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić