Kamil Karnowski
|

Szef Interpolu ostrzega Europę: Oni niedługo wyjdą z więzień

187 reakcji
0
0
187
Podziel się

Dżihadyści odsiadujący niewielkie wyroki za swoją działalność w Europie niedługo wyjdą z więzień. Wtedy narodzi się ISIS 2.0 - ostrzega Jurgen Stock, sekretarz generalny Interpolu.

Szef Interpolu ostrzega Europę: Oni niedługo wyjdą z więzień
(East News)

Już wkrótce może nadejść druga fala Państwa Islamskiego. Według szefa Interpolu, nie można przedwcześnie mówić o sukcesie w walce z terrorystami. Przykładem tego ma być m.in. ostatni zamach w Strasburgu.

Wielu ekstremistów skazywano na dość niskie wyroki. Oni wyjdą na wolność w ciągu najbliższych lat. Mogą połączyć swoje siły i wspólnie z grupami terrorystycznymi stworzyć ogromne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa - skomentował Jurgen Stock.

O sukcesie nie można też mówić w przypadku pokonania ISIS na Bliskim Wschodzie. Szef Interpolu ostrzegł, że pokonani tam bojownicy, których nie udało się pojmać, również mogą trafiać do Europy i stamtąd prowadzić działania.

"Nie ufajcie dzieciom i wdowom". Przed nimi ostrzega z kolei niemiecki wywiad, który w ostatnim raporcie stwierdza, że rodziny zabitych na polu walki dżihadystów mogą być równie niebezpieczne, gdy zaczną szukać zemsty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

187
0
0
KOMENTARZE
(187)
Putin
rok temu
Przecież to takie proste. Jak jesteś powiązany z terrorystami w jakikolwiek sposób (bezpośredni czy pośredni), i Ci to udowodnią - czapa na miejscu. Żadne więzienie czy inne duperele. Pod ścianę i do Allaha (szukać dziewic)
Jak
rok temu
A PO CO ICH WSADZAC DO WIEZIENIA? TO SA MORDERCY A MIEJSCE MORDERCY JEST W PIACHU! !!
Hanna
rok temu
I za to właśnie Merkel powinna odpowiadać przed trybunałem międzynarodowym!
tur
rok temu
Oni Nam odcinają głowy, wysadzają bombami, a my grzecznie ich do wiezienia kierujemy na kilka lat, żeby po wyjściu ponownie nas dręczyli. Wspaniała polityka
dana
rok temu
Należy wszystkich dżihadystów deportować do granic,skąd przybyli.. i pozamykać granice. Strefa Schengen tylko dla Europejczyków powinna być bardzo kontrolowana ze względu na bezpieczeństwo.
Najnowsze komentarze (187)
hawk!
rok temu
islamistów osadzonych za działalność terrorystyczną , powinno się kastrować, tak, aby nie mieli powodu pchać się do swojego nieba w poszukiwaniu dziewic
++++
rok temu
Polskę powinni ominąć szerokim łukiem, obronimy nasze dzieci, ale będzie cholernie bolało.
kowalski
rok temu
Tylko że tych kilkuset czy nawet kilka tysięcy terrorystów wcale nie jst najgroźniejsze dla Europy.O więle większym zagrożeniem jest już niemal 30 mln. populacja "zwyczajnych" muzułmanów która zadekowana w UE i wypasiona na europejskich zasilkach mnoży się na potęgę i znając ich zwyczaje nawet w wyniku wyborów czy inflirtracji struktur zwyczajnie przejmie wladzę.I wtedy biada dla zwyklych bialych Europejczyków.
Jak to wyjda ...
rok temu
J
całkowita
rok temu
delgalizacja islamu !!!!!!
Erwin
rok temu
Wyprowadzić tych religijnych psychopatów - ale POD SCIANE i grupowo rozwalic. To muzułmańskie kolorowe bydło do niczego innego się nie nadaje.
Rosomak127222...
rok temu
Błyszczące polska posłaniec pisu Akabar
Lolo
rok temu
To należy się "postarać" aby nie wyszli z wiezień.
....
rok temu
Dobry dżihadysta to martwy dżihadysta... taka jest prawda ale nie przemawia ona do polityków. Oni przecież jeżdżą w opancerzonych autach więc mają wywalone na to co się dzieje na ulicach. A w dodatku utrudniają obronę obywatelom gdyż ograniczają dostęp do broni. W USA jakoś nie ma dżihadystów... żywych :D
Krzysztof
rok temu
Należy skopiować izraelskie schematy walki z terroryzmem, Oni tam mają duże doświadczenie w tej materii
wnerw
rok temu
Merkel. Ja cie oskarżam oto że sprowadziłaś pod mój dom tych bandytów, zwyrodnialców. Nie zapytałaś nas, Europejczyków czy się zgadzamy na twoje prywatne zaprosiny tych morderców, innowierców.
Nowak
rok temu
Wysłać ich do krajów rodzinnych swoich przodków.
TNT
rok temu
Bo lewacka EU zamiast zlikwidować problem to go tylko częściowo odroczyła. Takim to od razu czapę, a jak chce się bawić w humanitaryzm to dożywocie i utrzymywać złoczyńców do końca życia- co jest bardziej kosztowne dla społeczeństw. Jeśli chcesz mieć spokój na zawsze z wrogiem to musisz go fizycznie unicestwić łącznie z tym wszystkim co reprezentuje, aby nie ścigali cię jego poplecznicy.
Proste
rok temu
Chcieliśta, więc mata!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić