REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 42 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski20.12.18 (08:55)

Szef Interpolu ostrzega Europę: Oni niedługo wyjdą z więzień

Dżihadyści odsiadujący niewielkie wyroki za swoją działalność w Europie niedługo wyjdą z więzień. Wtedy narodzi się ISIS 2.0 - ostrzega Jurgen Stock, sekretarz generalny Interpolu.
East News

Już wkrótce może nadejść druga fala Państwa Islamskiego. Według szefa Interpolu, nie można przedwcześnie mówić o sukcesie w walce z terrorystami. Przykładem tego ma być m.in. ostatni zamach w Strasburgu.

Wielu ekstremistów skazywano na dość niskie wyroki. Oni wyjdą na wolność w ciągu najbliższych lat. Mogą połączyć swoje siły i wspólnie z grupami terrorystycznymi stworzyć ogromne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa - skomentował Jurgen Stock.

REKLAMA

O sukcesie nie można też mówić w przypadku pokonania ISIS na Bliskim Wschodzie. Szef Interpolu ostrzegł, że pokonani tam bojownicy, których nie udało się pojmać, również mogą trafiać do Europy i stamtąd prowadzić działania.

"Nie ufajcie dzieciom i wdowom". Przed nimi ostrzega z kolei niemiecki wywiad, który w ostatnim raporcie stwierdza, że rodziny zabitych na polu walki dżihadystów mogą być równie niebezpieczne, gdy zaczną szukać zemsty.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij