Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 
aktualizacja 

Szokujące wesele. Pan młody zajął się druhną. Panna młoda zdumiała decyzją

126

Ślub i wesele w takiej sytuacji? A jednak się odbyły. Przyszły pan młody wykorzystał seksualnie druhnę, którą miał odprowadzić. Przyłapała go na tym panna młoda. Druhna zgłosiła się na policję. A wesele odbyło się zgodnie z planem.

Kobieta przyłapała swojego partnera na molestowaniu innej kobiety
Kobieta przyłapała swojego partnera na molestowaniu innej kobiety (iStock.com, ASphotowed)

Grupa przyjaciół jeszcze przed weselem przez większość dnia piła alkohol. Przyszli państwo młodzi z Pensylwanii i ich znajomi bawili się na spływie kajakowym na rzece Delaware. Wieczór spędzili przy piwie i wódce, a jedna z druhen była już bardzo pijana. Wtedy przyszła panna młoda poprosiła narzeczonego, żeby odprowadził jej przyjaciółkę do pokoju hotelowego.

28-latek nagle wciągnął druhnę do męskiej szatni. Kobieta co jakiś czas traciła przytomność. Ocknęła się półnaga pod prysznicem, a Daniel Carney leżał na niej. W tym momencie do szatni weszła przyszła panna młoda, która wrzasnęła na narzeczonego i wybiegła na parking. Tam między narzeczonymi miało dojść do rękoczynów.

Następnego dnia Carney zadzwonił do druhny z przeprosinami. Jednocześnie rozpowiadał wśród znajomych, że to kobieta zainicjowała stosunek, wchodząc za nim pod prysznic. W dniu wesela ponownie odezwał się do druhny, prosząc ją o robienie dobrej miny do złej gry na czas ślubu i wesela i rozważenie antykoncepcji awaryjnej.

Zobacz także: Zobacz też: Noc poślubna królowej Jadwigi

Nie zrobiliśmy tego, ale czy zastanowiłabyś się nad planem B? Prawie nie ma szans, ale jednak... - namawiał Carney.

Udało mu się przebłagać narzeczoną i ostatecznie wzięli ślub. Następnego dnia napadnięta druhna zgłosiła się na policję. Zeznała, że od czasu ataku nie czuje się bezpiecznie. Wesele odbyło się 1 września, a teraz Carney usłyszał zarzut napaści na tle seksualnym i wykorzystania osoby nieprzytomnej.

Na początku twierdził, że to on został wykorzystany przez druhnę. Nagranie z monitoringu pokazało jednak, jak prowadzi chwiejącą się na nogach druhnę i w pewnym momencie wciąga ją do szatni. Wtedy 28-latek zmienił zdanie i przyznał się do napaści na kobietę - informuje "The Independent". Upiera się jednak, że nie doszło do stosunku seksualnego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić