Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|
aktualizacja

Szukają profesjonalnego trenera dla dziecka. 230 zł/h za korzystanie z WC

8
Podziel się:

Para Brytyjczyków nie ma czasu, żeby nauczyć swoją córkę podstawowych umiejętności. Z tego powodu zamieściła absurdalne ogłoszenie.

Szukają profesjonalnego trenera dla dziecka. 230 zł/h za korzystanie z WC
(iStock.com, Saklakova)

Trener ma nauczyć dziecko korzystania z toalety. Tego typu ogłoszenie wystawiła brytyjska para w serwisie childcare.co.uk, który zrzesza opiekunów do dzieci. Co więcej, ma na to ograniczony czas. Musi zdążyć przed Bożym Narodzeniem, bo wtedy przyjeżdżają teściowie i dziecko musi być "wyszkolone".

Matka wyjaśnia, że mają z mężem kłopoty. Nie potrafią nauczyć swojej pociechy korzystania z klozetu. Ponoć to tylko kwestia braku czasu. Oboje z mężem są zbyt zajęci robieniem kariery. W dalszej części ogłoszenia matka zdradza, że zdaje sobie sprawę, że 3-letnia dziewczynka powinna już samodzielnie korzystać z toalety.

Na jej desperacji może zarobić opiekun lub opiekunka z zacięciem nauczycielskim. Kobieta oferuje 50 funtów za godzinę, czyli równowartość ponad 230 złotych. Nauczyciel musi być przygotowany na 10 godzin szkolenia w tygodniu. Jeśli jego nauki zakończą się sukcesem, wtedy przewidziana jest "atrakcyjna premia”.

Zobacz także: Zobacz także: Sprytni rodzice wiedzą, jak radzić sobie z dzieckiem w podróży

Idealny kandydat powinien mieć 10 lat doświadczenia w pracy z dziećmi. Określają córkę jako "nieco trudną”. Koniecznością jest też wcześniejsze doświadczenie w treningu toaletowym. Rodzice wymagają w związku z tym referencji.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(8)
Andrzej
5 lata temu
Nagroda gratis , nauczyć mamusię jak się sika do nocnika albo jak korzystać z toalety.
pppp
5 lata temu
Już półroczne dziecko można uczyć korzystania z nocnika! Tylko trzeba tego chcieć i nauczyć się dziecka! To niepoważne, aby trzylatek chodził jeszcze z pampersem!
rr
5 lata temu
moja corka konczy 2 lata 10grudnia i sama przynosi nocnik siada i sie zalatwia jak miala 15m-cy to juz wolala siku pampersa na noc tylko dostaje
MG
5 lata temu
ciekawe ile są w stanie zapłacić za wyszkolenie siebie do opieki nad własnym dzieckiem... dramat!!!
ola
5 lata temu
tak to jest z tymi zapracowanymi rodzicami. Kiedys poznałam np. chłopca w wieku mojego syna ok. 3 lat. Babcia chwaliła sie ze rodzice wysłali dziecko na angielski, ale jak zobaczyła że moje samo ładnie je i korzysta z toalety to była w ciężkim szoku, bo jej wnusio tego nie potrafił
okiem
5 lata temu
To dziwne ogłoszenie to pewnie zakodowana wiadomość...
tata
5 lata temu
Moja córka jak skończyła roczek to sama z siebie postanowiła, że nie będzie robić do pieluchy tylko do nocnika. Jak zdarzyło jej się zesikać do pieluchy to płakała. Kupy do pieluchy już kilka miesięcy wcześniej przestała robić. Poświęcamy córce sporo czasu ale widzimy, że ona chce się uczyć i usamodzielniać. Nie rozumiem ludzi dla których kariera jest ważniejsza niż dziecko.
:)))
5 lata temu
Skomentowałabym, ale brak mi słów ...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić