Piotr Kalsztyn| 
aktualizacja 

Szukają profesjonalnego trenera dla dziecka. 230 zł/h za korzystanie z WC

13

Para Brytyjczyków nie ma czasu, żeby nauczyć swoją córkę podstawowych umiejętności. Z tego powodu zamieściła absurdalne ogłoszenie.

Szukają profesjonalnego trenera dla dziecka. 230 zł/h za korzystanie z WC
(iStock.com, Saklakova)

Trener ma nauczyć dziecko korzystania z toalety. Tego typu ogłoszenie wystawiła brytyjska para w serwisie childcare.co.uk, który zrzesza opiekunów do dzieci. Co więcej, ma na to ograniczony czas. Musi zdążyć przed Bożym Narodzeniem, bo wtedy przyjeżdżają teściowie i dziecko musi być "wyszkolone".

Matka wyjaśnia, że mają z mężem kłopoty. Nie potrafią nauczyć swojej pociechy korzystania z klozetu. Ponoć to tylko kwestia braku czasu. Oboje z mężem są zbyt zajęci robieniem kariery. W dalszej części ogłoszenia matka zdradza, że zdaje sobie sprawę, że 3-letnia dziewczynka powinna już samodzielnie korzystać z toalety.

Na jej desperacji może zarobić opiekun lub opiekunka z zacięciem nauczycielskim. Kobieta oferuje 50 funtów za godzinę, czyli równowartość ponad 230 złotych. Nauczyciel musi być przygotowany na 10 godzin szkolenia w tygodniu. Jeśli jego nauki zakończą się sukcesem, wtedy przewidziana jest "atrakcyjna premia”.

Zobacz także: Zobacz także: Sprytni rodzice wiedzą, jak radzić sobie z dzieckiem w podróży

Idealny kandydat powinien mieć 10 lat doświadczenia w pracy z dziećmi. Określają córkę jako "nieco trudną”. Koniecznością jest też wcześniejsze doświadczenie w treningu toaletowym. Rodzice wymagają w związku z tym referencji.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić