REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski10.07.17 (07:15)

Szukają "seksualnej ofiary" Michaela Jacksona. Chodzi o milionowy pozew

Prawnicy szukają Jordana Chandlera w całej Europie. Mężczyzna jako dziecko był rzekomo molestowany przez Michaela Jacksona. Teraz ma zeznawać w procesie innych, którzy twierdzą, że król popu ich skrzywdził.
Getty Images

Lata temu Chandler otrzymał od Jacksona 20 mln dol. odszkodowania. Kwotę wypłacono w ramach ugody między jego ojcem a piosenkarzem. Teraz Wade Robson i Jimmy Safechuck żądają jeszcze więcej, ale by wygrać w sądzie, potrzebują zeznań trzeciego chłopaka, którego 20 lat temu rzekomo molestował Jackson.

Bez niego nie pójdziemy do sądu. Wade i Jimmy chcą spojrzeć Jordanowi prosto w oczy i porozmawiać o wszystkim, co przeżyli. Niech opowie, co się wtedy działo - komentuje Vince Finaldi, jeden z prawników.

REKLAMA

Jordan Chandler najprawdopodobniej uciekł z USA do Europy. Miał wyjechać na Stary Kontynent, bo Wade i Kimmy nękali go bez przerwy prośbami o zeznania i wsparcie w sądzie.

Zobacz także: Michael Jackson jakiego nie znacie

Pozew opiewa na sumę 100 mln dolarów. Jeśli sąd uzna, że nieżyjący Jackson jest winny zarzucanego molestowania, odszkodowanie zapłaci jego rodzina - informuje Fox News.

Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 r. Jego wielogodzinna reanimacja (najpierw w rezydencji w Los Angeles, później w szpitalu) skończyła się niepowodzeniem. Dwa lata później Conrad Murray, jego prywatny lekarz, został uznany winnym nieumyślnego zabójstwa piosenkarza poprzez podanie propofolu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij