REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 10 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski17.12.17 (09:06)

Tajny projekt Pentagonu dotyczący UFO. Amerykanie wreszcie przyznali

Ironiczny uśmiech - taką reakcję najczęściej wywołuje rozmowa o UFO. Jednak amerykańskie ministerswo obrony traktuję sprawę jak najbardziej poważnie. Właśnie się do tego przyznało.
ktsimage / iStock.com

Tajny projekt Pentagonu który wyszedł na światło dzienne, trwał 5 lat. Wojskowi śledzili doniesienia wszelkiego typu dotyczące niezidentyfikowanych obiektów latających i szczegółowo je badali. Do tej pory jedynie podejrzewano, że Amerykanie mieli taki projekt, Teraz jest to pewne.

Program zaawansowanego rozpoznawania zagrożeń lotniczych zakończył się w 2012 roku - odpowiedziała rzeczniczka Pentagonu Laura Ochoa na pytanie wprost o UFO zadane przez dziennikarzy Reutersa.

REKLAMA

Wyciekły również bardziej szczegółowe fakty na temat tajnego projektu. Wiadomo, że miał roczny budżet na poziomie 22 milionów dolarów. Jednak próżno szukać pozycji "poszukiwania UFO" w planie wydatków Pentagonu. Budżet był rozbity na kilka części i ukryty w innych kosztach Departamentu Obrony.

Zobacz także: "Rażące naruszenie prawa". Amerykanie pokazują dowody

Dalej jest jeszcze ciekawiej, bo Pentagon mocno kluczy w wypowiedziach. Rzeczniczka ministerstwa pytana, czy w tej chwili istnieje jakiś podobny program, nie zaprzeczyła, ale też nie potwierdziła - informuje "The Guardian".

Traktujemy poważnie wszystkie potencjalne zagrożenia dla naszych pracowników, naszego majątku i naszych misji oraz podejmuje działania, kiedy tylko pojawiają się wiarygodne informacje o tych zagrożeniach - odpowiedziała "na okrągło" Ochoa.

Podobno motorem napędowym poszukiwań UFO jest znany senator z Nevady. Harry Reid, były lider Demokratów w Senacie, jest wielkim zwolennikiem teorii o przedstawicielach obcych cywilizacji, którzy odwiedzają Ziemię.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij