Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Michał Nowak
|
aktualizacja

To już koniec Angeli Merkel na Facebooku

59
Podziel się:

Kanclerz Niemiec usuwa swój profil. Polityk ogłosiła to w opublikowanym w piątek wideo.

Angela Merkel
Angela Merkel (East News)

Miała 2,5 mln polubień. Angela Merkel odesłała osoby, które śledziły jej profil, do strony niemieckiego rządu oraz jej konta na Instagramie. W filmie podziękowała wszystkim lubiącym i obserwującym ją na Facebooku. Powodem jest jej rezygnacja z funkcji przewodniczącej CDU.

Dziękuję dziś za wparcie na mojej stronie na Facebooku. Nie jestem już przewodniczącą CDU, więc ją zamykam, powiedziała niemiecka kanclerz.

Pozostanie na stanowisku kanclerza. Decyzję o ustąpieniu z funkcji szefa Unii Chrześcijańsko-Demokratycznej Angela Merkel przekazała w październiku 2018 r. Dwa miesiące później nowym liderem został Annegret Kramp-Karrenbauer. Na stanowisku kanclerza Merkel pozostanie do 2021 r., kiedy to końca dobiec ma jej kadencja.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Intrygujące pogłoski ws. Merkel i Tuska. Tomasz Siemoniak komentuje

KOMENTARZE
(59)
Pl
3 lata temu
Powiesić ją powinni
Chyba 4
3 lata temu
Chyba IV nie VI debi.....u
eu
3 lata temu
a ile miała niepolubień...to jej całkowity koniec , kolejny przywodca niemiec co doprowadził Europe do katastrofy
Akacja.
3 lata temu
Wychowanka komunistycznego rezimu wymierzyla sromotny policzek kazdemu Niemcowi w imie poprwnej polityki. Inni nadal kontynuluja ten absurd godzac w godnosc Narodu i racji stanu na rzecz “uchodzcow”. Czysta paranoja i brak jakiekolwiek wizji i rzeczywistosci.
to ja
3 lata temu
Obiektywnie trolle patrzac.Na kanclerz niemiec . Robi wszytko dla swojego kraju depczac po drodze innych. Wiec kto tu jest mezem stanu???. I nieusuwacje tego wpisu
j22
3 lata temu
Tak kończą ludzie obłudni.Kolej na Tuska
ss
3 lata temu
wiedźma nie powinna straszyć ludzi
O2
3 lata temu
Będzie smażyć się w piekle Adolfina
ABC
3 lata temu
Czy wy nie rozumiecie, ze chodzilo o opustoszenie Bliskiego Wschodu? O powiekszenie przestrzeni zyciowej dla malenkiego kraiku ? Nie przwidziano tylko, ze ruszy lawina z calego swiata - Czarna i Polnocna Afryka, Azja! A wsrod nich cale wyszkolone zastepy islamskich terrorystow! Teraz glowkujcie jak uratowac Europe! Jak ja uwolnic od tylu milionow najezdzcow! Czy jest w ogole na to szansa?
ABC
3 lata temu
Facebook? A komu to potrzebne! Lepiej obejrzyjcie co sie dzieje pod domem Merkel! TV czy gazety nie pokazuja tego! Na youtube wpiszcie "Niemcy zablokowali dom Angeli Merkel! Wojna domowa?"
ligawa
3 lata temu
Dopóki "car wschodu" będzie wybierany na kolejne kadencje, dopóty będzie wybierana "caryca zachodu", bo to gwarancja relacji bez sankcji?
być albo nie ...
3 lata temu
Czy nie było niedemokratycznym nadużyciem władzy samowolne zaproszenie nieproszonych gości, bez zgody całego narodu w referendum, bo sprawa dotyczy całego narodu i przyszłych pokoleń i to na wieki do przodu ?
TAKA JEST PRA...
3 lata temu
Makrela to oszust i zdrajca ktory przyczynil sie do upadku Europy
SEP
3 lata temu
Nie ta to inna / nie bądżcie naiwni .Wykonała swoją robotę otrzymała zapłatę i następny pionek wchodzi do gry Pionki na szachownicy się zmieniają ale gracze stojący w cieniu pociągający sznurki to ci sami ludzie potwory-/ nic się nie zmieni ! czekajmy na nast wielki kryzys gospodarczy Bedzie się działo !!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić