REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 44 minuty temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
BB06.08.19 (08:05)

Tom Hanks znowu to zrobił. Zupełnie jak z "maluchem" z Polski

Tom Hanks znany jest z ogromnego dystansu do siebie i świata. Znakomity aktor zdobył serca Polaków, zachwycając się fiatem 126p, czyli popularnym "maluchem". Teraz Tom Hanks dał kolejny dowód poczucia humoru wymieszanego z motoryzacyjną pasją. Gwiazdor pochwalił się w internecie zdjęciem samochodu łada niva.
Tom Hanks / Instagram.com

Tom Hanks natrafił na samochód, który niełatwo dzisiaj spotkać. Łada niva była terenówką produkowaną w ZSRR. Do tej pory jej następcy wyjeżdżają z fabryki w Rosji. Jednak egzemplarz, który zainteresował aktora, musi być wiekowy.

Gwiazdor Hollywoodu musiał od razu poczuć sympatię do tej w sumie prostej konstrukcji. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które Tom Hanks wrzucił na Instagram. Aktor szeroko się uśmiecha, sięgając do klamki łady nivy.

REKLAMA

Kupiłem nowy samochód. Idealny na sierpień! - Tom Hanks napisał przy zdjęciu.

Nie ma informacji, gdzie Tom Hanks znalazł rosyjski samochód. Nie musiało być to wcale w Rosji. Polacy pamiętają doskonale, gdy aktor zakochał się w polskim fiacie 126p, którego dostrzegł na ulicy nie w Warszawie, ale w Budapeszcie. Ostatecznie "maluch" z Polski trafił za ocean, a Tom Hanks mógł w nim zasiąść, budząc jeszcze większą sympatię wśród Polaków. Podobnie jak pod zdjęciem z fiatem 126p, także pod fotografią łady nivy pojawiły się komentarze wielbicieli motoryzacji. Wielu z nich z rozrzewnieniem wspomina samochód z ZSRR.

Zobacz także: Udało mu się zagrać w filmie z Tomem Hanksem

Czy Tom Hanks naprawdę kupił ładę nivę? Aktor milczy jak zaklęty, ale śmiało można podejrzewać, że to kolejny żart dwukrotnego zdobywcy Oscara (za filmy "Forrest Gump" i "Filadelfia"). Niewykluczone, że podobnie jak w przypadku fiata 126p, także łada niva w końcu wzbogaci kolekcję samochodów Toma Hanksa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij