o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na

Top 5 lodówek elektrooszczędnych do 2500 zł

0
Podziel się

Z przeprowadzonych w tym roku badań wynika, że Polacy płacą za prąd średnio 176 zł miesięcznie. Ostateczna kwota na fakturze zależy w dużej mierze od liczby osób mieszkających w gospodarstwie domowym, jednak istnieje parę sposobów na obniżenie opłaty.

Top 5 lodówek elektrooszczędnych do 2500 zł
(Materiał prasowy)
bELAVrYl

Kluczowe znaczenie w oszczędzaniu energii może mieć inwestycja w urządzenia AGD o wysokiej klasie energetycznej. Najwięcej uwagi wypada poświęcić lodówce, gdyż jest to urządzenie pracujące 24 godziny na dobę. Poniżej przedstawiamy kilka interesujących chłodziarek elektrooszczędnych, ograniczając się do modeli w cenie do 2500 złotych. W rankingu kierowaliśmy się także gustami Polaków, wybierając marki najbardziej popularne. We wrześniu i październiku 2015 hit stanowi lodówka Samsung i Bosh.

1. Samsung RB31FERNBS

Ranking otwiera lodówka Samsung najwyższej klasy energetycznej A+++. Technologia Samsung True No Frost gwarantuje równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, elimunując oblodzanie ścian lodówki. Pojemność urządzenia to 325 litrów, zastosowano w nim jednak szereg opcji ułatwiających przechowywanie: całkowicie wysuwane szuflady, wyjmowany koszyk „grab and go” czy głęboka półka na drzwiach ułatwiająca przechowywanie napojów. Producent udziela 10-letniej gwarancji na kompresor Samsung Digital Inverter, dysponujący 5 cyklami pracy.

Cena: 2300 pln

bELAVrYn

2. Bosch KGN39VW31E

To chłodziarka o bardzo wydajnej klasie energetycznej A++, w której zastosowano technologię No Frost oraz system MultiAirFlow. Całkowita pojemność urządzenia to 354 litry. Producent obiecuje, że lodówka jest w stanie utrzymać świeżość mięsa i ryb nawet 2 razy dłużej niż inne chłodziarki. Szuflada na owoce i warzywa wyposażona jest w funkcję utrzymywania odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza.

Cena: 2200 złotych

3. Candy CKCS 6186 IXV/1

Urządzenie Candy o najwyższej możliwej klasie energetycznej A+++, pojemności chłodziarki 202 litry i zamrażarki 87 litrów. Lodówka wyposażona jest w panel sterowania i wyświetlacz zainstalowane na drzwiach, a także w energooszczędne oświetlenie ledowe. W środku wygodnym rozwiązaniem jest półka przystosowana do przechowywania napojów, jednak brak dodatkowych rozwiązań udogadniających przechowywanie.

bELAVrYt

Cena: 2100 złotych

4. Whirlpool BSF 9353 OX

Kolejna na liście jest chłodziarka Whirlpool. Odznacza się najwyższą klasą energetyczną (A+++) i sporą objętością (258 litrów chłodziarki, 109 zamrażarki). Zainstalowane w chłodziarce i zamrażarce elektroniczne czujniki w każdej sekundzie monitorują pracę urządzenia, dzięki czemu lodówka pracuje jedynie, gdy to konieczne. Drzwi otwierają się jedynie w osi urządzenia, pozwalając na zachowanie maksymalnej ekonomii przestrzeni. Lodówkę można ustawić przy ścianie lub we wnęce.

Cena: 2200 pln

bELAVrYu

5. Samsung RB29HSR2DSA

Kolejna lodówka Samsung w rankingu, tym razem z niższej półki cenowej. Urządzenie charakteryzuje się relatywnie wysoką klasą energetyczną A+. W rankingu znalazło swoje miejsce ze względu na niewygórowaną ceną jak za lodówkę z systemem No Frost. Wnętrze chłodziarki zaprojektowane zostało z myślą o ekonomii przestrzeni: pojemne półki oraz szuflady z pełnym wysuwem ułatwiają przechowywanie. Także i w tym modelu Samsung udziela 10-letniej gwarancji na działanie kompresora.

Cena: 1500pln

bELAVrYO
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić