Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Radosław Opas
Radosław Opas
|

Tragedia w centrum Tel Awiwu. Ludzie utopili się w windzie

82
Podziel się:

Dwie osoby utonęły w windzie znajdującej się w bloku mieszkalnym w centrum Tel Awiwu po tym, jak pomieszczenie zalała ulewa. O sprawie poinformowały izraelskie służby ratunkowe.

Tragedia w centrum Tel Awiwu. Ludzie utopili się w windzie
(Fire and Rescue Department)

Pasażerowie zginęli straszną śmiercią. Do tragicznego zdarzenia doszło 4 stycznia w godzinach popołudniowych. Woda pochodząca z intensywnego deszczu uszkodziła instalację elektryczną dźwigu, w wyniku czego doszło do zwarcia i zalania windy.

Dwie osoby nie żyją. Ofiary to znajdujący się okolicach 30. roku życia mężczyzna oraz kobieta. Oboje zostali znalezieni w stanie krytycznym przez płetwonurków. Służby ratunkowe przetransportowali poszkodowanych do szpitala Sheba Medical Center, gdzie chwilę później lekarze stwierdzili zgon.

Jedna z dwóch osób miała około 30 lat i została uratowana po czym przywieziono ją do nas nieprzytomną i nieoddychająca, stwierdzono u niej też hipotermię - powiedział doktor Yosef Nahon ze szpitala w Tel Awiwie.

Zobacz także: Gwałtowne opady nad Polską. Czytelnik nagrał zalaną drogę.

Ulewy pustoszą Tel Awiw. Sobotnie opady były na tyle duże, że władze miasta zdecydowały się zamknąć niektóre drogi. Poziom wody w wielu miejscach dochodził nawet do pół metra. Intensywne deszcze mają utrzymywać się aż do poniedziałku - donosi "The Jerusalem Post".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(82)
...
2 lata temu
To zapewne też sprawka Iranu.Ah Ci zamachowcy z Iranu
Andy
2 lata temu
Analfabetyzm to słabe określenie w tym przypadku
Piteros
2 lata temu
Może ktoś wytłumaczy jakim cudem awaria prądu, konkretnie zwarcie instalacji, może zalać wodą windę gdy poziom wody na ulicach dochodził co najwyżej do pół metra? Czy winda spadła gdzieś do zalanego podziemia? Ale windy nie spadają a przy zawarciu sama też tam nie pojedzie i pasażerowie raczej nie było samobójcami by wybierać docelowo piętro poniżej parteru widząc zalane ulice.
KEDYWU
2 lata temu
To nie tragedia tylko kropla w morzu potrzeb.
ASDERT MUZIK
2 lata temu
😱😱😱bożek chazarski czyli mamona / lucyfer wezwał ich do siebie 👽....👾 I teraz wszyscy chazarowie z całego świata SZCZEGÓLNIE z Polski zjadą się do issrahell i spadnie deszcz 🤡🤡🤡 egipski znak boga rachme ( rahme ) jest zwany potocznie " gwiazda ✡ "
Kuku
2 lata temu
interwencja boska?
gosc
2 lata temu
Kto to pisze "w okolicach 30. roku zycia"
fad
2 lata temu
pozostaje życzyć,więcej deszczu dla Izrala
afrykaner
2 lata temu
deszcz to antysemita nasłany przez Iran,aj waj.
LordUser
2 lata temu
Widzę że powoli wszędzie jakość artykułów spada. Chyba naprawdę jakieś Ukraińce to piszą i akceptują, bo nie wierzę że można takie coś puścić.
Eva Braun
2 lata temu
Australia płonie. Tel Awiw tonie. Paradoks. Carpe diem.
Mario
2 lata temu
W życiu bym windą w Izraelu nie pojechał.
opaska
2 lata temu
Jak napisany jest jakikolwiek przez niedouka,samouka o nazwisku OPAS,nie czytajcie gdyż to bzdety i nie wiadomo o co idzie.Jakie wykształcenie takie pisanie treści.
Kazio
2 lata temu
Autor Opas jest Ukraińcem? Nie zna polskiego?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić