Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
05.12.18 (09:02)

"Twój weekend" wystawiony na sprzedaż

To koniec pewnej epoki, przynajmniej w polskim świecie erotyki. Spółka Fire Wall po dwóch latach wydawania miesięcznika „Twój Weekend”, wystawiła go na sprzedaż. I to na Allegro.
instagram.com/twojweekend/

Licytacja nie miała ceny minimalnej. Rozpoczęła się od złotówki, a aktualna cena wynosi 15 tys. zł. Licytacja ma potrwać do 14 grudnia.

Zysk jaki przynosiło pismo w 2018 r. to ok. 15 tys. zł miesięcznie. Średni nakład to 23 tys. egzemplarzy. Jak zapewnia sprzedawca, wartość marki "Twój Weekend" ze względu na rozpoznawalność jest oszacowana na 2 mln zł.

REKLAMA
allegro / o2.pl

Spełnij marzenia o prowadzeniu legendarnego czasopisma ze zdjęciami pięknych kobiet! Zostań polskim Hugh Hefnerem! - zachęca sprzedawca w ogłoszeniu.

Ostatni numer miesięcznika przygotowany przez Fire Wall ukaże się 6 grudnia. Nowy nabywca będzie miał miesiąc na przygotowanie nowego wydania. Fire Wall zapewnia jednak, że będzie mógł skorzystać z pomocy dotychczasowej redakcji i grafików.

"Twój Weekend" jest miesięcznikiem erotycznym wydawanym od czerwca 1992 r. Przez 25 lat jego właścicielem było wydawnictwo One Project. Spółka Fire Wall przejęła ten tytuł na początku ubiegłego roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij