Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Zajęcki
|
aktualizacja

Tysiące darmowych kursów od Google

1
Podziel się:

Google, Bertelsman i Udacity wspólnie dokształcą Europejczyków w zakresie rozwijania technologii w systemie operacyjnym Android. W tym celu zorganizują 10 tys. szkoleń internetowych, dzięki którym łatwiej będzie znaleźć zatrudnienie lub rozpocząć pracę na własny rachunek.

Tysiące darmowych kursów od Google
(flickr, Esther Vargas)

Zgłoszenia należy wysłać do 18 grudnia. Krótki formularz danych osobowych wraz z opisem, dlaczego właśnie wam należy przyznać darmowe szkolenie, możecie wypełnić, wchodząc na stronę Udacity.

Nigdy w życiu nie napisałeś nawet linijki kodu? To szkolenie jest właśnie dla ciebie. Zapraszamy też osoby, które programowały przez lata. Tworzymy szkolenia zaprojektowane konkretnie pod ciebie - czytamy na stronie Udacity.

Wyniki zgłoszeń zostaną opublikowane 5 stycznia 2017 roku. Dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z programowaniem, przewidziano 9 tys. pakietów szkoleniowych. Każdy z nich obejmuje 3-miesięczny darmowy dostęp do bazy wiedzy Android Basics, z której można będzie uczyć się wraz z mentorami z Udacity. Pozostały tysiąc osób bardziej zaawansowanych w programowaniu uzyska niezwykle cenne kwalifikacje zawodowe i dostęp do specjalistów z Android Developer Fast Track.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1)
pat
6 lat temu
dziękuję redakcjo za taka ciekawostkę :-) liczę na to, że uda mi się zakwalifikować :-)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić