REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Dagmara Smykla12.08.18 (09:55)

Uciekał przed policją. Wparował na teren służb specjalnych

Z deszczu pod rynnę. Kierowca uciekł z miejsca wypadku w Paryżu i szukał schronienia w jednym z najlepiej strzeżonych miejsc we Francji.
PAP/EPA

Chciał uniknąć zatrzymania. Pewien mężczyzna uczestniczył w wypadku na obwodnicy Paryża. Nie miał prawa jazdy. Słusznie obawiając się zatrzymania, próbował uciec piechotą - poinformował "Le Parisien".

Wspiął się na kilkumetrowy płot. Uciekinier sforsował ogrodzenie dzielące jezdnię od terenu nieznanej mu instytucji. Gdyby wiedział, gdzie się znalazł, prawdopodobnie zostałby na obwodnicy.

REKLAMA

Wparował na teren służb specjalnych. Natychmiast zatrzymali go strażnicy i dopiero wtedy dowiedział się, że znalazł się w siedzibie Generalnej Dyrekcji Bezpieczeństwa Zewnętrznego.

Ma znacznie większe kłopoty. Ucieczka nie opłaciła się zatrzymanemu. Teraz poza zarzutem prowadzenia samochodu bez uprawnień, jest oskarżony o nieautoryzowane wejście na teren służb specjalnych.

Siedziba DGSE to jedno z najbardziej tajemniczych miejsc w Paryżu. Jej zdjęcia w Google Street View są zamazane, a sam teren jest ściśle monitorowany.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Pasażer na gapę

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij