Urodzili się, żeby być razem. Niezwykłe "bliźnięta" wzięły ślub

71

W ślubie Jessici Gomes i Aarona Bairosa nie byłoby nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oboje urodzili się tego samego dnia i w tym samym szpitalu.

Urodzili się, żeby być razem. Niezwykłe "bliźnięta" wzięły ślub
(Facebook.com, Jessica Bairos)

Nowożeńcy mają nie tylko wspólną datę ślubu, ale również urodzin. Jessica i Aaron przyszli na świat 27 sierpnia 1990 roku, oboje urodzili się w szpitalu w amerykańskim mieście Taunton, w stanie Massachusetts. Chociaż para przyszła na świat tego samego dnia, to nie dorastali wspólnie. Poznali się dopiero w szkole średniej, za pośrednictwem wspólnych znajomych.

*O tym wspólnej dacie i miejscu urodzin dowiedzieli się na kursie nauki jazdy. * Od razu pobiegli do rodziców opowiedzieć im o swoim odkryciu, a ci nawet pamietali, że niemowlaki "witały" się ze soba w szpitalu. Jessica przypuszcza, że to wtedy zrobiono im pierwsze wspólne zdjęcie, jednak twarz dziecka w tle jest zbyt zamazana, aby z pewnością stwierdzić, że jest to Aaron.

Wierzę w przeznaczenie i myślę, że nasz ślub jest jego częścią - Jessica powiedziała lokalnej gazecie "Taunton Daily Gazette".

Młoda para podkreśla, że ich związek jest wyjątkowy. W lokalnych mediach opowiadają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Po chwili jednak precyzują, że od drugiego, w końcu to pierwsze było w szpitalu w chwili narodzin.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić