o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

USA. 11-latka urodziła dziecko w wannie. Została zgwałcona około 100 razy

73
Podziel się

Dramat dziewczynki miał miejsce w Stanach Zjednoczonych. Wszystko wyszło na jaw, kiedy 11-latka urodziła dziecko. Przeprowadzono śledztwo i zatrzymano starszego o 6 lat kuzyna nastolatki oraz jego ojca.

USA. 11-latka urodziła dziecko w wannie. Została zgwałcona około 100 razy
(iStock.com, x-reflexnaja)
bEpxUaSZ

Do zdarzenia doszło w Saint Louis w stanie Missouri. Jak podaje KSDK-TV, we wtorek 11 lutego do szpitala St. Joseph zgłosił się Norvin Leonidas Lopez-Cante. Mężczyzna miał ze sobą noworodka. Wyjaśnił lekarzom, że ktoś podrzucił dziecko na werandzie jego domu.

Noworodek miał wysoką gorączkę, a jego pępowina nie została odcięta. Lekarze zawiadomili funkcjonariuszy policji, którzy nabrali podejrzeń wobec mężczyzny, który przyniósł dziecko do szpitala.

Dwa dni później policja przesłuchała Norvina Leonidasa Lopez-Cante. Funkcjonariusze policji odwiedzili mężczyznę w jego domu.

bEpxUaTb
Zobacz także: Zobacz też: Czarzasty: pedofil to zwykły bandyta

Kim jest ojciec dziecka 11-latki?

Lopez-Cante w końcu wyjawił policjantom, że ojcem noworodka jest jego syn. Zaprzeczał jednak, aby wiedział, że 17-leni Francisco Javier Gonzalez-Lopez i jego 11-letnia kuzynka spodziewają się dziecka. Rzekomo dowiedział się o wszystkim, kiedy dziewczynka nagle zaczęła rodzić w jego wannie.

Obaj mężczyźni zostali aresztowani. 17-latek usłyszał zarzuty wykorzystywania seksualnego dziecka, gwałtu oraz kazirodztwa. Jak podaje "New York Post" Francisco Javier Gonzalez-Lopez przyznał, że dwa razy w tygodniu dokonywał gwałtów na 11-latce. Łącznie miał skrzywdzić dziewczynkę około 100 razy. Z kolei jego ojca oskarżono o narażenie noworodka na niebezpieczeństwo.

bEpxUaTh

W trakcie śledztwa wyszło na jaw, że 17-latek przebywał w USA bezprawnie. "New York Post" podaje, że Francisco Javier Gonzalez-Lopez został wcześniej deportowany za nielegalne przekroczenie granicy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEpxUaTC
KOMENTARZE
(73)
Alcia
7 miesięcy temu
Czasami rodzice są głupsi od własnych dzieci, zacofani itd
Angelika
rok temu
Straszne. Mam jedno pytanie: Gdzie są i gdzie byli rodzice 11 -latki przez 9 miesięcy ? czy chodziła do szkoły ? Czy ją sobie wzięli z Meksyku w celach seksualnych od rodziny ? Ten Franek to miał resztki sumienia albo strach przed dożywociem. Biedne dzieci, które są tak traktowane, rodzące dzieci i te tak urodzone! Oto Ameryka i dobrobyt zapewniony.- Najgroźniejsi dla cnoty dziewczynki w rodzinie są 1.wujek w gościnie;2.ojciec; 3.brat,kuzyn 4.sąsiad i jego syn. Rzadziej matka w czapce niewidce. Pewnie mówili dziewczynce zabranej od wdowca "darmo karmić ciebie nie będziemy". I możliwe, że także prowadziła im dom. Zwyrodnialcom. Polskie przysłowie "ptak nie powinien kalać swego gniazda" - powinno być rozumiane "nie krzywdzić w rodzinie, a gdy jest krzywda- nie milczeć" - bo ktoś skalał.
luka iskonti
rok temu
zaczynam rozumiec ze sa dla Ameryki jak wszy..
bEpxUaTD
ewa
rok temu
Boze...
pawel
rok temu
a kiedyś kary były publiczne +++
USA
rok temu
.... OD RAZU W TV I GAZETACH !.. dla czego tak nie u nas /..?
No właśnie!
rok temu
Bo to był Hrabia Ramón Serano Lopez II.
moj nick
rok temu
a gdzie matka dziewczynki?
max
rok temu
amerykański sen w najbogatszym kraju trzeciego świata
PolskaWybrany
rok temu
W polsce można nagrać złego policjanta i wszyscy wiedzą jak się nazywa i jak wygląda. Nagracie bandyte gwałciciela to go rodo kryje nie wiadomo jak wygląda i jak sie nazywa. Polska kraj absurdu
Bialy20
rok temu
USA to stan umysłu!
Dziadek Marek
rok temu
kastracja publiczna przez niewykwalifikowanego cyrulika powinna być jedyną karą za takie czyny...
Loira
rok temu
Beżowi - na nich skaluje się detektory głupków
bEpxUaTv
Fred
rok temu
Zabic obu to mało!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić