Angelika Karpińska| 

USA. Makabryczne odkrycie w zamrażarce

56

Policja weszła do domu w stanie Utah w USA i znalazła zwłoki 75-letniej kobiety. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli w zamrażarce kolejne ciało. Tym razem należało do mężczyzny, który prawdopodobnie zmarł 10 lat temu.

USA. Makabryczne odkrycie w zamrażarce
(Youtube.com, FOX 13 News Utah)

Funkcjonariusze przeprowadzili kontrolę w domu w mieście Tooele w USA. Znaleźli w nim zwłoki 75-letniej Jeanne Sourone-Mathers, która zmarła z przyczyn naturalnych.

Jednak podczas dalszych przeszukiwań policjanci natrafili na kolejne zwłoki. W zamrażarce znajdowało się ciało 69-letniego Paula Mathersa. Zdaniem śledczych mężczyzna zmarł 10 lat temu.

Oprócz ciała policjanci znaleźli potwierdzony notarialnie list mężczyzny, w którym napisał, że jego żona go nie zabiła. Policja uważa, że 75-letnia kobieta ukryła ciało mężczyzny w zamrażarce między lutym a marcem 2009 r. Paul Mathers ostatni raz był widziany 4 lutego 2009 r.

Policja przesłuchała osobę, która w 2008 r. sporządziła list notarialny. Powiedziała śledczym, że nie przeczytała notatki, a po prostu ją podstemplowała i podpisała.

Władze starają się ustalić, dlaczego kobieta ukryła ciało męża. Przypuszczają, że mężczyzna był śmiertelnie chory, a kobieta chciała nadal pobierać jego świadczenia. 69-latek był weteranem i prawdopodobnie w ciągu 10 lat przysługiwało mu co najmniej 177 tys. dolarów. Na razie policja nie wyklucza jednak również zabójstwa.

Była bardzo miłą osobą, która nie skrzywdziłaby muchy. Mówiła, że jej mąż ją opuścił - powiedział sąsiad 75-latki.

Zobacz także: Zobacz także: Jak policja szuka zwłok? Istnieją różne metody

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić