REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas15.04.19 (16:51)

USA. Ojciec uciekł z płonącego auta. Zginęła roczna dziewczynka

Dramat w Karolinie Południowej. Roczna dziewczynka zginęła w płonącym samochodzie po tym, gdy jej ojciec opuścił pojazd i zaczął uciekać pieszo przed goniącą go policją.
WSPA 7News / Youtube.com

Mężczyzna był ścigany za przekroczenie prędkości. Policja twierdzi, że kiedy 26-letni Imhotep Osiris Norman uciekał przed policją, z podwozia samochodu nagle zaczął ulatniać się dym oraz było widać iskry. Po chwili samochód zaczął się palić, a ścigany mężczyzna opuścił go, zostawiając w środku roczną córkę.

Powodem ucieczki była torba z narkotykami wewnątrz pojazdu. Mężczyzna chwilę przed wyjściem z samochodu wyrzucił przez okno pakunek, w którym - jak później sprawdzono - znajdowały się środki odurzające – donosi serwis The State.

REKLAMA

Teraz 26-latkowi grożą długie lata więzienia. Amerykanin został oskarżany o zabójstwo i znęcanie się nad dzieckiem. Zgodnie z prawem panującym w Karolinie Północnej, sąd może mu za to wymierzyć karę pozbawienia wolności w wysokości 20 lat, a nawet ukarać dożywociem.

Zobacz też: Auto uderzyło w drzewo i spaliło się. Zginęło 5 osób

Samochód nie palił się, kiedy z niego wyszedłem. Gdyby tak było, pomógłbym swojej córce. Widziałem iskry idące spod opon, kiedy próbowałem się zatrzymać. Nie wiem, jak do tego doszło – mówi Imhotep Osiris Norman.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij