o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|

USA. Samolot spadł na dom Polaków. Pojawiło się dramatyczne nagranie

29
Podziel się

W wypadku samolotu Cessna 414 w New Jersey, który runął na dom należący do Polaków, zginął pilot maszyny. W sieci opublikowano nagranie przedstawiające moment katastrofy.

USA. Samolot spadł na dom Polaków. Pojawiło się dramatyczne nagranie
(Facebook.com)
bEErSSth

Ostatnie chwile zostały nagrane przez kamerę monitoringu. Szokujący film, na którym widać, jak mała awionetka leci rozpędzona w stronę Ziemi, po czym rozbija się o mieszkalny budynek, udostępniła na Facebooku Divya Jain Bhuptani, mieszkanka miasteczka Colonia, w którym doszło do wypadku samolotu.

To jednocześnie szalone i przerażające... Nasza kamera uchwyciła samolot, który rozbił się w pobliżu naszego domu. W tej chwili czuję się niesamowicie szczęśliwa, że nic nam się nie stało. Modlę się za pilota i rodziny, których to dotknęło – pisze Divya Jain Bhuptani.

bEErSStj

Katastrofa miała miejsce we wtorek około godz. 11.00 czasu lokalnego. Cessna 414 wyleciała z lotniska Newport w stanie Wirginia i miała wylądować w Linden w New Jersey. Maszyna wbiła się centralnie w dom należący do mieszkających w Coloni Polaków. W wypadku zginął pilot samolotu. Na skutek zderzenia spłonęło również kilka pobliskich budynków.

Maszyna wbiła się w nasz dom. Na szczęście z żoną byliśmy w pracy a córka w szkole. Jesteśmy cali - uspokaja w rozmowie z RMF FM pan Jerzy Kmiotek, właściciel zniszczonego domu.

bEErSStK
KOMENTARZE
(29)
Maro
2 lata temu
Do czego to info mi potrzebna?
Sidżej
2 lata temu
A myślałem że takie rzeczy tylko w San Andreas się zdarzają. A jednak u nas też Ci może samolot spaść na głowę
wrona
2 lata temu
A dlaczego przeżyli? Bo byli w pracy.
bEErSStL
vanhorne
2 lata temu
gdyby to bylo w uk a dom nalezalby do aglikow, to wszyscy dorosli by zgineli, bo oni zyja na socjalu, tak jak nasze darmozjady glosujace na pis, ktore sie sprzedaly za 500+
Awionetka
2 lata temu
Amerykański Bóg przestworzy naoglądał się filmów o kamikaze i postanowił powtórzyć manewr. Jako, że był tępym Amerykaninem, nie wiedział, że takiego manewru przeżyć się nie da. Cóż, dobrze że już nie lata.
obserwator.
2 lata temu
powinni dostac mandat za palenie nie dozwolonych substancji bo to ich posesja, dowod na zdjeciu-czarny dym.
adsfa
2 lata temu
czemu te samoloty nadal spadaja? ;s
Toronto.
2 lata temu
Jaka tragedia?Wszyscy czlonkowie rodziny zyja.W USA i Canadzie posiadaja ubezpieczenie.Rodzina dostanie lokum do zamieszkania na wysokim poziomie,zas firma w ktorej maja ubezpieczenie postawi nowy dom.
why ?
2 lata temu
Czasami samolot spada , tym razem akurat na dom , tylko po co ten cały lament ?
Krzychu
2 lata temu
U nas na wsi latawiec uderzył w stodołę.Wybił szybę.No cóż,nie to co w stanach,ale jednak.
Mario
2 lata temu
To nagranie zadziwiająco przypomina obraz Petera Breugla Pejzaż z upadkiem Ikara. Tam wszyscy zajęci swoimi sprawami, wykonują swoją pracę, nikt nie widzi tragedii Ikara. Tutaj zauważa ją tylko oko kamery, zaś czarny samochód spokojnie jedzie dalej.
Wolfgang z DD...
2 lata temu
Polacy włóczędzy świata ,tylko jeżdżą po świecie i starszą smutnymi gębami.Naród pozbawiony honoru,tożsamości narodowej,który za 1 dolara sprzeda bliźniego.123 lata rozbiorów,nic nie nauczyły ,kompletnie nic.Odkąd sięgam pamięcią byliśmy,jesteśmy i będziemy pastuchami Europy.Jedyny w czym jesteśmy hegemonem to ilość kościółków i krzyży przy drodze.Polskie dziewczyny modelki jadły k U P E w D U B A J U.
olek
2 lata temu
Tak to jest jak się buduje domy z dykty.
bEErSStD
wAlka
2 lata temu
Tytuł newsa "Tragedia w domu Polaków" sugeruje, że coś się wydarzył w domu Polaków. A to wręcz przeciwnie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić