Wróć na
aktualizacja

Walczył jak mógł, by nie ukradli mu roweru

19
Podziel się

Nastolatek z Manchesteru, którego przepychankę ze złodziejami nagrała kamera przemysłowa, niedługo smucił się z powodu straty jednośladu. Z pomocą przyszli dobrzy ludzie.

Walczył jak mógł, by nie ukradli mu roweru
(Youtube.com)
bCOpZmSt

13-letni Colin rower dostał w prezencie od rodziców. Chłopak postanowił go przetestować, ale kiedy tylko wyszedł z domu, podeszło do niego dwóch wyrostków. Próbowali odebrać warty tysiąc funtów (ponad 5 tys. zł) jednoślad. Mimo że Colin był dużo mniejszy od przeciwników, walczył zajadle i próbował nie dopuścić do kradzieży. Niestety nie udało się.

Zdarzenie zarejestrowała kamera przemysłowa. Matka chłopca, która twierdzi, że ciężko pracowała, by móc kupić mu tak drogi prezent, powiedziała "The Telegraph", że płakała, kiedy oglądała wideo. Szybko jednak okazało się, że historia poruszyła wiele osób, które postanowiły pomóc.

bCOpZmSv

Matka chłopca postanowiła kupić nowy rower, korzystając z crowdfundingu. Dzięki pomocy anonimowych darczyńców cel zrealizowano z nawiązką. Internauci uzbierali 1280 funtów, czyli o 280 funtów więcej niż początkowo zamierzali.

Dziękuje wszystkim, którzy pomogli i przekazali pieniądze na ten cel, a także wszystkim tym, którzy oferowali mi kupno nowego roweru dla syna. Byłam wściekła na złodziei, ale odzyskałam wiarę w ludzi dzięki waszemu wsparciu - napisała matka chłopca na stronie.

bCOpZmSW
KOMENTARZE
(19)
b
4 lata temu
od razu widać, że araby.
NN23
4 lata temu
a u nas to jeszcze małolat dostałby nadzór kuratora za wdanie się w bójkę i na pocieszenie sprawę w sądzie za sprawianie potencjalnego zagrożenia dla zdrowia i życia złodzieja który o mało się nie wywalił przy ulicy............. wstydź się Polsko! czemu ten nasz ciemnogród nigdy nie zagłosuje za kimś normalnym kto serio zmieni nasz kraj i system na lepsze...........
ursus
4 lata temu
odrazu widac ze to ciapaciu wpuszczeni do europy przez merkel. to ta paskudna baba merkel powinna odkupic dzieciakowi rower bo to jej ludzie go ukradli!
bCOpZmSX
Jarosław
4 lata temu
wiadomo muzułmanie
zorro
4 lata temu
Bo w europie wszystko im wolno.
Najnowsze komentarze (19)
Naivny Niemie...
4 lata temu
Przyjechałem przed 20-tu laty do Polski jako turysta . Po przekroczeniu granicy zauważyłem u wszystkich budynkach na parterze a nawet na 1. pietrze kraty ! Wszędzie kraty, kraty , kraty . nawet w budynkach gdzie nic kosztownego nie moglo byc . Tak jest to do dzis . Dlaczego ?
JUrko
4 lata temu
Powinni zebrac wiecej kasy to by sobie od ruskich kupil czolg wyczynowy taki czolg ciezko skubnac.
5rtghnjm
4 lata temu
i CZEGO to zdarzenie dowodzi....że takie kamery są liche ! Policja już dawno powinna ich rozpoznać i posadzić !
ttt
4 lata temu
Więcej imigrantów niech sobie sprowadzą
Felka
4 lata temu
No śmiechu warte ... ha ha ha
Adam
4 lata temu
To nie złodzieje tylko rozbójnicy. Rozbój był przez wieki karany tylko "karą główną". Czas chyba wrócić do dobrej tradycji...
l.
4 lata temu
Dlatego ja swojemu synowi kupiłam rower z możliwie jak najlepszymi parametrami (sam określił jaka przerzutka i te inne bajery) ale za jak najmniejszą możliwą kasę. Nie chcę umierać ze strachu, że ktoś go napadnie z powodu roweru. Dodatkowo odpowiednia mimikra, czyli błoto i zarysowania i chyba tylko desperat chciałby się połaszczyć. Po co dzieciakowi kupować rower za ponad 5 tysięcy złotych. Będzie bił rekordy i zdobywał na nim szczyty?
GUN-freedom
4 lata temu
UK- rozbrojone społeczeństwo niegdyś zdobywców całego świata. Żal patrzeć na zniszczone społeczeństwo. BROŃ DLA UCZCIWYCH OBYWATELI!
bCOpZmSP
zielonyogurek
4 lata temu
Wiecie czemu nie można rzucać kamieniami w ciaptego? Bo to może być Twój rower, hahaha.
fdfd
4 lata temu
uchodźcy mu gwizdnęli rower.. nie chcą pracować a ćpać się chce..
der
4 lata temu
miłośnicy 2 kółek kochają rowery, zwłaszcza cudze.
gosc
4 lata temu
chyba trzeba skonczyc humanitaryzm dla zlodziei od razu na szafot jak w Chinach 24h wyrok wykonac na takich Jeszcze rozumiem ukradl kromke chleba ale rower to juz gilotyna albo jak karano zlodziei w sredniowieczu zlapany raczke pod topor i odcinano potem 2 a za 3 raz zlapany glowke odcinano :)
ser
4 lata temu
rowerzyści rowerzystom zgotowali ten los.
Jarosław
4 lata temu
wiadomo muzułmanie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić