REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła02.12.19 (21:19)

Wielka Brytania. Tajemnicza śmierć Polaka w Sheffield

Podczas gaszenia pożaru strażacy z Sheffield w Anglii znaleźli ciało. Należało do 42-letniego Polaka. Policja podejrzewa, że został zamordowany. Funkcjonariusze zatrzymali nawet 4 osoby w tej sprawie, ale na razie zostały one zwolnione.
South Yorkshire Police

30 listopada, 42-letni Robert K. został znaleziony martwy. Jego ciało znajdowało się w spalonym domu w Sheffield w Anglii. Pożar wybuchł w nocy, a strażacy przybyli na miejsce około godziny 2 nad ranem.

Sekcja zwłok Polaka została przeprowadzona w tym samym dniu. Nie wykazała jednoznacznej przyczyny zgonu. Policja podejrzewa jednak, że ma do czynienia z morderstwem, dlatego zlecono kolejne badania.

REKLAMA

Zobacz także: Zbrodnia na warszawskiej Woli
https://wideo.wp.pl/zbrodnia-na-warszawskiej-woli-6354333518456961v

Policja z Sheffield apeluje do osób, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na ten temat. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia i znajomi mężczyźni. Z tego względu opublikowano wizerunek zmarłego.

W związku z morderstwem Roberta K. zatrzymane zostały cztery osoby. To mężczyźni w wieku 35 i 38 lat oraz dwie 19-latki. Po przesłuchaniu zostali oni jednak zwolnieni z aresztu. Śledztwo cały czas trwa. To bardzo wielka tragedia, myślami jesteśmy przy rodzinie zmarłego - poinformował Jade Brice z policji w Sheffield.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij