REKLAMA
Odświeżone minutę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Łukasz Dynowski15.05.19 (19:24)

Wrocław. Szpital nie przyjął rodzącej. Gnali przez miasto do innego

Policjanci we Wrocławiu zatrzymali samochód, który jechał z prędkością 126 km/h w kierunku mostu Milenijnego. Okazało się, że w pojeździe znajdowała się rodząca kobieta. Zamiast wlepiać mandat, funkcjonariusze pomogli parze dostać się do szpitala.
KMP we Wrocławiu

Wcześniej para była już w jednym ze szpitali. Tam usłyszeli, że nie ma wolnych miejsc. Kobieta miała już skurcze porodowe, więc trzeba było szybko udać się do innego szpitala. W pewnym momencie jej kierujący pojazdem partner przekroczył prędkość o 56 km/godz.

Za samochodem jechał nieoznakowany radiowóz. Policjanci zatrzymali auto do kontroli, ale kierowca wyjaśnił, że spieszy się, bo jego partnerka znajduje się w bardzo zaawansowanej ciąży i zaczęła już rodzić.

REKLAMA

Para miała do przejechania całe miasto. Ze szpitala, w którym nie było miejsc, musiała się dostać do placówki na ul. Borowskiej. Z uwagi na zagrożenie życia lub zdrowia nienarodzonego dziecka i matki policjanci podjęli decyzję o rozpoczęciu pilotażu do szpitala.

Funkcjonariusze ruszyli na sygnale przez miasto. Za nimi jechał volkswagen z rodzącą. Para bezpiecznie dotarła do szpitala, a kobieta została przekazana pod opiekę lekarzy. Jak poinformowała policja, funkcjonariusze odstąpili od ukarania kierującego ze względu na stan wyższej konieczności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Cud Narodzin. Kobieta 26 dni po urodzeniu syna urodziła bliźnięta

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij