o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Wróżka Izabella Dajwłowska o klientach: "Faceci przychodzą z dramatami”

20
Podziel się

Wróżka Izabella Dajwłowska w programie Rozmowy Błańskiej opowiedziała o rozterkach, które dławią kobiety i mężczyzn do niej przychodzących. Po 30 latach doświadczeń przyznała, że stereotypem jest obraz kobiety emocjonalnej i mężczyzny myślącego logicznie, który ogląda się za młodszymi partnerkami i kasą.

Wróżka Izabella Dajwłowska o klientach: "Faceci przychodzą z dramatami”
(youtube.com)
bDJHFpPF

Kobiety bardzo często są mocno wyrachowane i dążą do swoich celów również w związkach i relacjach, ale zawsze ubiorą to w jakąś ideologię” - zauważyła.

Wyjawiła, że zdrada damsko-męska rzadko bywa problemem w związkach. Dużo częściej osamotnieni mężczyźni zdradzają swoje partnerki z… rodziną.

Zdrada nie musi dotyczyć drugiej kobiety. Może być tak, że mężczyzna zdradza nas z siostrą, kolegami. Że z nimi ma bliższą więź, niż ze swoją kobietą. Takich zdrad jest znacznie więcej, niż tych z Kryśką z klatki obok. – mówiła w wywiadzie.

bDJHFpPH

Zobacz także: Kulisy branży wróżbiarskiej. Zdemaskowaliśmy jasnowidza

A jak reagują mężczyźni, którzy u wróżki upewniają się, że zdradza ich kobieta? „Taką myślą, no to ja jej pokażę. Odetnę kranik z kasą”. Dajwłowska twierdzi, że potrzeba zemsty charakteryzuje wszystkich zdradzanych – i kobiety, i mężczyzn. „Urażone kobiety też żądają kary. Potrzebujemy zadośćuczynienia żeby zamknąć temat”.

Dajwłowska opowiedziała o przypadku swojej klientki, która zdradziła męża. Para próbowała zachować małżeństwo i postanowiła zawalczyć o nie. Niestety, jak twierdzi Dajwłowska, zapomnienie dla mężczyzn jest bardzo trudnym wyzwaniem.

bDJHFpPN

Ten mężczyzna codziennie ją pyta: dlaczego ty mi to zrobiłaś, możesz mi powiedzieć? Jak mogłaś mi to zrobić. Ja cię tak kochałem. Ze strachu przed powtórką, postawił warunek: skasuj facebooka, ona skasowała. Ale gdy teraz bierze telefon do ręki w jakimkolwiek calu, on od razu pyta: pokaż, co ci napisał. On nie umie iść dalej i to nie zapowiada się najlepiej”.

Zdaniem Dajwłowskiej trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Zauważa, że wiele osób nie potrafi dorośle odnotować końca związku, uszanować faktu, ze partner nie chce być z nimi.

„Nie można przy czymś trwać i trwać, czasem trzeba odejść. Klientka z wczoraj. Po 9 latach wróciła z Holandii. Wyjechała tam, wyszła za mąż za Holendra. Półtora roku temu mąż stwierdził, że się rozwodzi. I ona te półtora roku mieszkała nadal w tym domu, prała, gotowała, opiekowała się nim. Ale nie ze względu na pieniądze. Tak bardzo chciała i tak bardzo się poświęcała, cały czas wierzyła, ze tym poświęceniem, tym oddaniem zmieni tę sytuację. A tymczasem robiąc to, zaprzepaściła szansę na powrót. Sprawiła, że on przestał ją szanować".

bDJHFpPO

"Gdyby po rozwodzie trzasnęła drzwiami i wyszła, mogłaby uratować to małżeństwo. Bo to dałaby mu szansę na zawalczenie o nią, wymagałoby od niego jakiejś aktywności, musiałby przyjechać do niej, do Polski, zadzwonić, cokolwiek. Ona drażniła go tym poddaństwem. Obrażał ją w domu, ona tego słuchała i on utwierdzał się w przekonaniu, że to jest człowiek bez własnej wartości. Ona u mnie uświadomiła sobie, że w ten sposób dostarczyła mu argumentu, utwierdziła tylko jego wyobrażenie”.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDJHFpQi
KOMENTARZE
(20)
święta prawda
rok temu
„Kobiety bardzo często są mocno wyrachowane i dążą do swoich celów również w związkach i relacjach, ale zawsze ubiorą to w jakąś ideologię” - To zdanie oprawić w ramki i rozpowszechniać wszędzie
się mi zdaje
rok temu
Jak baba nie śpi z facetem to facet na boku szuka... a ona później zdziwiona.
r4L
rok temu
"On nie umie iść dalej i to nie zapowiada się najlepiej”" hahaha - ona zdradzila on nie umie isc dalej? No kobieca logika!
bDJHFpQj
Młot
rok temu
Sprawa jest bardzo prosta: zdrada jest unieważnieniem małżeństwa z orzeczeniem winy zdradzającego lub zdradzającej.
jo
rok temu
"u wróżki upewniają się, że zdradza ich kobieta" buhahaha nic dziwnego, że ich zdradzają jak oni we wróżki wierzą
Najnowsze komentarze (20)
ola
rok temu
polacy sa biedni nie maja kasy szkoda czas tracic na nich
Nick
rok temu
"Może być tak, że mężczyzna zdradza nas z siostrą, kolegami. Że z nimi ma bliższą więź, niż ze swoją kobietą. Takich zdrad jest znacznie więcej" Dobre xD Czyli wypad z kolegami na piwo to zdrada :D Normalnie co to za ideologia...
ananke50
rok temu
Trzeba myśleć wcześniej, a nie już po fakcie.
ananke50
rok temu
Same bzdury!
Anna
rok temu
Same dramaty. Wróżka facetowi powie że żona zdradza, to na pewno zdradza. Uśmiać sie można. A jak nie zdradza? Ile związków tak wykończyła?
real
rok temu
Nikt nie potrafi dokładnie przewidzieć przyszłości ale za to można "odgadnąć" czyjąś sytuację patrząc na człowieka. Każdy ma wypisane na twarzy swoje problemy, a do tego pomaga fakt, że kobiety nie umieją ukryć emocji. Nawet na ulicy można zauważyć która jest szczęśliwą i spełnioną mężatką, a która jest sama, . A wróżka.... to osoba która po wyglądzie "odgaduje" przyszłość
ZORRO
rok temu
JAKA TA BABA = WRÓZKA MUSI BYC PUSTA SKORO DAJE TAKIE RADY
kacha
rok temu
baby same pchaja sie do facetów w szczęśliwych zwiazkach by rozbic skoro im nie wyszło to i inna niech sie nie cieszy , rozwalają z czystej zazdrości , mściwości by tylko zaszkodzić ! faceci szanujcie swoje żony bo inne jeszcze gorsze niż wam sie wydaje i patrza jak kasę złapać i zaliczyć nockę !
bDJHFpQb
za autostradą
rok temu
dziewczyny do towarzystwa... s
bartek
rok temu
wszyscy wiedzą że mając na uwadze status społecznościowy tzn im większe w dokum ty ważniejsza postać... to jest tylko jedna kandydatka i to z uszami większymi niż pamela
pyrzowice lot...
rok temu
najważniejsza osoba w tamtym miejscu z pewnością będzie zadowolona z przeprowadzonej inwestycji... ale to już robota zarządcy ciekawe.
.
rok temu
W Talmudzie napisano, że wędrowny kupiec musi mieć stosunek z żoną co sześć miesięcy, robotnik trzy razy w tygodniu, a badacz Tory w każdy piątek wieczór. Ponieważ chasydzi uważają się przede wszystkim za uczonych w Piśmie, trzymają się tej dyrektywy.
ehh
rok temu
wróżki - KK się wyśmiewa, a za zabobonami latają, drzewom też cześć oddajecie? Wiecie co to w ogóle jest efekt horoskopowy?
jo
rok temu
"u wróżki upewniają się, że zdradza ich kobieta" buhahaha nic dziwnego, że ich zdradzają jak oni we wróżki wierzą
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić