Karolina Woźniak| 

Wybory 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska zawiesza kampanię

11

Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta, zdecydowała się zawiesić swoją kampanię. - Będę zajmowała się tylko tym, czym dotąd, czyli będę realizowała zadania, które stoją przed posłem Rzeczypospolitej - wyjaśniła Małgorzata Kidawa-Błońska.

Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta, zdecydowała się zawiesić swoją kampanię.
Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta, zdecydowała się zawiesić swoją kampanię. (YouTube, naTemat.pl)

"Dzisiaj Polacy myślą tylko o jednym: o swoim zdrowiu, życiu, o tym, jak zabezpieczą swoją sytuację materialną. Czas jest naprawdę bardzo, bardzo poważny, dlatego mówienie, że wybory mogą odbyć się 10 maja, jest niegodziwe" - przyznała kandydatka na prezydenta.

Wybory 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska zawiesza kampanię

Małgorzata Kidawa-Błońska zdecydowała się zawiesić swoją kampanię. Kandydatka KO przyznała, że "wybory w tym czasie nie mogą się odbyć". Podkreśliła również, że "nie wolno lekceważyć życia Polek i Polaków".

Małgorzata Kidawa-Błońska zaapelowała również do swoich kontrkandydatów. "To jest chyba czas, żebyśmy wyraźnie i dobitnie powiedzieli, głośno, że 10 maja wybory nie mogą się odbyć" - powiedziała.

Małgorzata Kidawa-Błońska wierzy, że wybory prezydenckie 2020 powinny się odbyć wtedy, gdy wszyscy będą mogli brać w nich udział, a kandydaci będą mieli możliwość realizowania swoich kampanii.

Polacy, zostańcie w domach. Wasze życie jest najważniejsze - dodała.

Zobacz także: Zobacz także: Wybory prezydenckie można przełożyć? Paweł Mucha wyjaśnia, co stoi na przeszkodzie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić