o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Wyciągnęli kobietę z samolotu. Wszystko przez psy

153
Podziel się

Na pokładzie lotu linii Southwest z Baltimore do Los Angeles wywiązała się prawdziwa walka po tym, jak kobieta nie chciała opuścić samolotu.

Wyciągnęli kobietę z samolotu. Wszystko przez psy
(Youtube.com)
bDUaEuJh

Obsługa najpierw prosiła, żeby pasażerka wysiadła. Musiała to zrobić zgodnie z regulaminem. Kobieta przy wejściu powiedziała personelowi, że ma ostrą alergię na psy, a na pokładzie były dwa takie zwierzęta. W takim przypadku, jeśli nie ma się dokumentu od lekarza zezwalającego na lot w takich warunkach, trzeba opuścić kabinę.

Pasażerka nie miała zamiaru wyjść. Nie udało się jej przekonać mimo rozmowy z obsługą i jednym z pilotów. Mówiła, że jej ojciec ma następnego dnia operację i musi zdążyć. Pracownicy linii zaoferowali zmianę rezerwacji na kolejny najbliższy termin, ale kobieta nie chciała się na to zgodzić. Ostatecznie trzeba było wezwać policję.

Policjanci byli w wyraźnie kłopotliwej sytuacji. Nie chcieli szarpać kobiety, ale w ostateczności musieli. Całe zajście nagrał jeden z pasażerów. Możecie je zobaczyć na filmie poniżej:

bDUaEuJj

Szarpaninę już skomentował rzecznik firmy.

Jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i konieczności wyprowadzenia pasażerki przez stróżów prawa. W większości przypadków udaje się jednak oddzielić zwierzęta od pasażerów z alergiami. To jednak od w gestii naszych klientów pozostaje wcześniej nas o tym powiadomić – czytamy w oświadczeniu cytowanym przez serwis abc.net.au.

Sytuacja uwieczniona na filmie przypomina szarpaninę z samolotu linii United z kwietnia tego roku. Wtedy z pokładu wyciągnięto 69-letniego mężczyznę, żeby zrobić miejsce dla obsługi. Sytuację określono jako największy kryzys branży lotniczej. Szef linii mimo najpierw zrzucania winy na pasażera, przyznał potem, że całe zajście bierze na siebie i zweryfikuje procedury.

bDUaEuJp
Zobacz także: Zobacz też: Turysta uratował pasażerów autokaru

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDUaEuJK
KOMENTARZE
(153)
Gutmen
4 lata temu
Ale czy nie powinni wysłac zwierząt innym osobnym bagażem? Zwierzęta mogą lecieć ale pasażerka z biletem juz nie? To nie ona jest chora to te przepisy
jayjay
4 lata temu
chore... Psy maja pierwszeństwo przed ludźmi. Wali ich już z tego dobrobytu po główkach
kwch
4 lata temu
Skoro to było pilne bo ojciec w szpitalu to ja jako właściciel psów bym wyszedł. Ale ludzie są podli i laska najprawdopodobniej zwyczajnie kłamała żeby polecieć tym kursem. Potem w trakcie ostra alergia i biegiem by do linii lotniczych po odszkodowanie leciała.
bDUaEuJL
gosc
4 lata temu
Myslałam początkowo, że to pasażerka z psami ma być wyproszona, a tu odwrotnie ,szok.
gucio
4 lata temu
Powinni wysadzić psy, a nie człowieka. Tyle w temacie. Kundle powinny lecieć w luku bagażowym w specjalnych klatkach.
Najnowsze komentarze (153)
Popek
4 lata temu
Dlamnie psy to psy oni dla nikogo nie maja litosci oni wiedza jak swoich chronic a nas wszystkich obywateli traktuja jak smieci a to co zrobili z ta kobieta to naprawde bylo nie fer ta kobieta powinna teraz walczyc o zadośćuczynienia
laik
4 lata temu
To jednak od w gestii naszych klientów pozostaje...?????
gbh
4 lata temu
psy osobnym bagazem???? polaki ...zrozum tresc zanim zaczniesz komentowac buraku
Gringo
4 lata temu
Southwest Line only for DOGS
Szeryf
4 lata temu
Porządny gliniarz dobył by swojej Beretty, odstrzelił kundle, truchła bezceremonialnie wyrzucił na pas startowy(każą przy tym parobkom z lotniska posprzątać to na jednej nóżce) i życzył pani i reszcie pasażerów miłego lotu... PS Żartuję. Jak ktoś ma ciężkie dolegliwości to niestety, musi brać więcej rzeczy pod uwagę i to z wyprzedzeniem.
dardan1
4 lata temu
to nie psy miały alergie na człowieka a ona wobec tego to ona powinna wysiąść i tak tez sie stało , wasze komentarze są absurdalne , trochę logiki
Liloyyy
4 lata temu
Pies ma takie samo prawo lotu jak i ty!!jesli chcesz na bagazowke dax psa czy kota powodzenia poczytaj se prawa jak konczy sie podroz dla zwiezak w bagazowce.a alergie zglasza soe guuuurbo wczesniej
koniec świata
4 lata temu
to już psy ważniejsze od ludzi. chory świat - wszędzie te analsy i grinpenisy.
bDUaEuJD
Mamidam
4 lata temu
Psy powinny lecieć dopiero jak nie będzie wątpliwości, że nikomu nie przeszkadzają.
Brutus
4 lata temu
Rozdmuchana sprawa...po co się w ogóle przyznawała do alergii, jeśli chciała lecieć tym samolotem?
Masa
4 lata temu
A o jakie psy chodzilo?
sic
4 lata temu
Dziwne. Zwierzę ważniejsze od człowieka. Nie mam nic do zwierząt, o ile nie wchodzą mi w drogę (z głupoty swoich właścicieli).
trener
4 lata temu
powinni wyrzucić psy - do luku bagażowego
Obserwatorka
4 lata temu
Podejrzane, że kobieta ma alergię i podróżuje bez leków. Rozumiem, ze nie wozi się ze sobą dokumentów medycznych ale leki powinna mieć. Sama jestem alergikiem i mimo iż nie potrzebuje brać tabletek dzień w dzień to zawsze mam paczkę przy sobie na wszelki wypadek. Z drugiej strony panience muzułmance wmówili, że psy to zło i trzeba je tępić to też z "brudnymi" lecieć nie chciała.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić