Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
31.12.15 (07:19)

Z apteki w Łomiankach do MON. Oto ludzie Macierewicza

Były pracownik apteki Aronia w Łomiankach i mąż jej właścicielki to wierni ludzie Antoniego Macierewicza. Pierwszy z asystenta stał się szefem gabinetu politycznego w Ministerstwie Obrony Narodowej, drugi członkiem zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
Adam Chelstowski / FORUM/ Google Street View

Radosław Obolewski jest mężem Anny Obolewskiej, właścicielki apteki w sercu Łomianek. Według "Faktu" Bartłomiej Misiewicz (na zdjęciu z lewej), kiedyś tam pracował. Obaj znają się od dawna. Od dawna znają również Antoniego Macierewicza.

O Obolewskim wiadomo jedynie, że jest prezesem koła "Gazety Polskiej" w Łomiankach. Tak w skrócie podaje jego życiorys nawet PAP. Próżno szukać o nim informacji na stronie PGZ. Nie odbiera telefonów, nie udziela się w mediach. Obecnego członka zarządu największego koncernu zbrojeniowego w Polsce łączy jednak pewna zażyłość z szefem gabinetu politycznego Antoniego Macierewicza. Łącznikiem jest apteka Aronia w Łomiankach. To właśnie w niej pracował bowiem Bartłomiej Misiewicz, zanim został szefem gabinetu politycznego Ministra Obrony Narodowej - czytamy w dzienniku.

REKLAMA

Przed ostatnimi wyborami w Łomiankach organizowano spotkania z Macierewiczem. Podczas jednego z nich Obolewski i Misiewicz mieli się poznać. Teraz pierwszy zasiada w zarządzie największej polskiej firmy zbrojeniowej (60 spółek i roczny obrót 5 mld zł), a drugi jest prawą ręką Macierewicza i pełnomocnikiem ministra obrony ds. utworzenia Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO.

Google Street View
0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij