REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka15.03.19 (23:54)

Założyła crop top i luźne spodnie. Załoga samolotu była oburzona

"Załóż coś na siebie albo wyrzucimy cię z samolotu" - usłyszała Emily O’Connor. Była ubrana w krótki, czarny top i luźne spodnie. Załoga maszyny lecącej z Birmingham na Teneryfę uznała ten strój za „obraźliwy" i „nieodpowiedni”.
Emily O'Connor / Twitter

Pracownicy linii Thomas Cook otoczyli 21-latkę. Wszystko z powodu jej ubrania. Zagrożono dziewczynie, że jeżeli się nie okryje, zostanie wyrzucona z samolotu.

Powiedziałam czterem członkom załogi, że w internecie nie ma żadnych określonych zasad co do stroju podczas lotu. Wstałam i zapytałam, czy kogoś razi moje ubranie, ale nikt nie odpowiedział. Manager poszedł po moją torbę, by wyrzucić mnie z samolotu. Jakiś mężczyzna krzyknął: "Zamknij się, żałosna kobieto, i załóż tę je**ą kurtkę!". Nikt z załogi nie zareagował - relacjonuje dziewczyna.

REKLAMA

Emily pożyczyła kurtkę od kuzynki siedzącej z przodu samolotu. Członkowie załogi czekali, by upewnić się, że na pewno ją na siebie włoży. W końcu odeszli, ale przez głośnik rzucali jeszcze komentarze odnośnie sytuacji. Dziewczyna przyznaje, że przez całą podróż była rozstrzęsiona i zdenerwowana.

21-latka uznaje całą sytuację za bardzo niesprawiedliwą. Powiedziała, że dwa rzędy za nią siedział mężczyzna w podkoszulku i krótkich spodenkach. Nikt nie zwrócił mu uwagi. "To było najbardziej seksistowskie, mizoginiczne i wstydliwe doświadczenie w moim życiu" - powiedziała Emily.

Przykro nam, że zdenerwowaliśmy panią O'Connor. To jasne, że mogliśmy lepiej rozwiązać tę sytuację. Podobnie jak wiele innych linii lotniczych mamy określoną politykę dotyczącą stroju. Obowiązuje ona w równym stopniu mężczyzn i kobiet, w każdym wieku. Nasza załoga ma trudne zadanie wdrożenia tej polityki w życie i nie zawsze ma rację – przyznał rzecznik linii lotniczych Thomas Cook.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: #ZadbanaPolka: 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło "Jestem, jaka chcę być"

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij